Андрій Москаленко

Заступник міського голови Львова

Кеннет Гірс

VP, Very Good Security, спікер NATO

Михайло Кропива

InfoSec Director, SoftServe

Archive

Great Meme War: How Social Media is Altering Ukraine’s Invasion?

23 червня ми знову об’єднались, щоб обговорити роль соціальних мереж під час війни. Ми запросили журналіста-фрилансера та постійного дописувача Wired UK Кріса Стокел-Вокера, 20-річну Марту Васюту, українську тіктокерку, Діму Малєєва, ведучого одного із найпопулярніших подкастів в Україні та автора серії роликів на YouTube про військові меми, та Убу Батлера, співведучого Catfish UK та фільммейкера. Не секрет, що Росія використовує фейкові новини для поширення дезінформації про Україну, а наша країна дає їм відсіч своїми методами. Чи можуть соціальні медіа змінити те, як ми сприймаємо вторгнення Росії в Україну, публікуючи відео в TikTok, твіти чи просто меми?

Переглянути

Chris Stokel-Walker

Journalist and author

Dima Maleev

Ukrainian Podcaster and YouTuber

Oobah Butler

Filmmaker, bestselling author, Catfish UK co-host

Marta Vasyuta

Ukrainian TikToker

Andy Kurtzig

CEO, JustAnswer

Andrew Brown

CEO, EduNav

John Sung Kim

CEO, JetBridge

Mike Butcher

Editor-at-Large, TechCrunch

International Founders Continue to Run Business in Ukraine: Why and How?

В рамках IT Arena пройшла перша онлайн-зустріч з лідерами галузі про роботу тех-індустрії на тлі війни Росії в Україні, модератором якої став Майк Бутчер, Editor-at Large, TechCrunch. Обговорення на стрімі між СЕО та засновниками міжнародних компаній – Енді Курцігом, JustAnswer, Джоном Сунг Кімом, JetBridge та Ендрю Брауном, EduNav стосувались підтримки України, особистих історії та досвіду ведення бізнесу в часи війни.

Переглянути

Партнери

Цей веб-сайт використовує файли cookie для персоналізації контенту та реклами та забезпечення найкращого досвіду для користувачів. Ви можете дізнатися більше про нашу політику конфіденційності та файлів cookie.

політика