НАШІ СПІКЕРИ

Joel Arvidsson

Країна: Germany

Посада: Principal Engineer

Організація: Klarna

What You See is What You Get – a case for visual testing
Technology

Досвідчений інженер-програміст, який працює здебільшого з JavaScript та React Native. Обожнює opensource та створювати гарні мобільні процеси.

Опис теми:

Компоненти зазвичай тестуються за допомогою знімків наданих DOM. Хоча це вигідно при роботі з неперевіреними застарілими системами, часто такий підхід називають high noise та high maintenance, бо він легко дозволяє регресіям проскочити. Зараз вважається поганою практикою використовувати його як єдину стратегію тестування.

Loki це інструмент візуального тестування, який має схожі переваги до snapshot-тестування (з ним легко та швидко стартувати) та менше недоліків – рефактори не позначені як регресії, а розпізнавати бажані та ненавмисні зміни значно простіше. Минулого року він потрапив у список ThoughtWorks від Tech Radar і з того часу підтримує ускладнені моделі впровадження з масовою паралелізацією за допомогою анонімних функцій.

У доповіді описуються успішні стратегії візуального тестування загалом, підводні камені, яких слід уникати, та як розпочати працювати з візуальним тестуванням всього за хвилину.

Підпишіться, щоб отримувати новини