Розклад

08:30 - увесь день
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup Track
Реєстрація
Всі типи квитків
10:00 - 10:15
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup Track
Церемонія відкриття
Всі типи квитків
10:15-11:00
Business Track
Відкриття нових можливостей для екосистеми технологій та інновацій України
Всі типи квитків
Спікери
  • Кріс Беррі
10:15-11:00
Product Track
Як розвивати ваш продукт
Спікери
  • Стефані Мусат
10:15-11:00
Tech Track
Спільне виробництво та титанова економіка – малоймовірні джерела інновацій у робототехніці та революція у локальному виробництві
Всі типи квитків
Спікери
  • Алекс Дантас
10:15-12:10
Startup Track
Змагання Стартапів. Півфінал 1
Всі типи квитків
10:30-13:30
попередня реєстрація
11:15-12:00
Business Track
Революція в бізнес-аналітиці, спричинена генеративним ШІ
Всі типи квитків
Спікери
  • Готьє Вассер
11:15-12:00
Product Track
Досвід роботи з Payoneer: міжфункціональне співробітництво між командами, які взаємодіють з клієнтами та виробничими командами.
Всі типи квитків
Спікери
  • Любов Даниліна
11:15-12:00
Tech Track
Quantum - космічна програма для Землі
Всі типи квитків
Спікери
  • Микола Максименко
12:15-13:00
Business Track
Вплив ChatGPT та генеративного ШІ на бізнес
Всі типи квитків
Спікери
  • Світлана Сікулар
12:15-13:00
Product Track
Як методологія Lean Startup допомагає розвивати стартапи в Кремнієвій Долині, США та Україні
Всі типи квитків
Спікери
  • Ронда Шрейдер
12:15-13:00
Tech Track
Сучасні виклики та майбутні перспективи в галузі ШІ
Всі типи квитків
Спікери
  • Володимир Карпів
12:15-14:00
Startup Track
Змагання стартапів. Півфінал 2
Всі типи квитків
13:00-14:15
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup Track
Обідня перерва
14:30-15:15
Business Track
Технологічна війна
Всі типи квитків
Спікери
  • Михайло Федоров
14:30-15:15
Product Track
Як будувати гнучкі системи брендів для технологічних компаній
Всі типи квитків
Спікери
  • Алекс Твіста
14:30-15:15
Tech Track
Автономні аудіо репрезентації
Всі типи квитків
Спікери
  • Володимир Сидорський
14:30 - 16:25
Startup Track
Змагання стартапів. Півфінал 3
Всі типи квитків
15:30-16:15
Business Track
Панельна дискусія: Україна як майбутній світовий хаб оборонних технологій
Всі типи квитків
Спікери
  • Олександр Борняков
  • Максим Музика
  • Антон Верховодов
  • Дебора Ферламб
15:30-16:15
Product Track
Як гейміфікація та штучний інтелект активують та утримують клієнтів у сфері EdTech.
Всі типи квитків
Спікери
  • Олександр Бартосюк
15:30-16:15
Tech Track
Швидка оцінка архітектури
Всі типи квитків
Спікери
  • Андрій Роман
16:30-17:15
Business Track
Пропозиції та продаж корпоративним корпораціям США: поради, підказки та стратегії успіху
Всі типи квитків
Спікери
  • Джастін Зіф
16:30-17:45
Product Track
Панельна дискусія: “Зміни в електронному управлінні. Як Україна займає головні позиції цифрової трансформації”
Всі типи квитків
Спікери
  • Альона Жужа
  • Олександр Вінницький
  • Олександр Акуленко
  • Костянтин Кошеленко
  • Мстислав Банік
16:30-17:15
Tech Track
Створення компаній на базі ШІ
Всі типи квитків
Спікери
  • Богдан Пономар
17:00
Startup Track
Оголошення фіналістів
Всі типи квитків
17:30-18:15
Business Track
Краудфандинг із зони бойових дій
Всі типи квитків
Спікери
  • Марвін Ляо
  • Саша Ремінний
  • Олександр Петренко
17:30-18:15
Tech Track
Кібербезпека в тіні генеративного штучного інтелекту: ризики, можливості та пріоритети політики
Всі типи квитків
Спікери
  • Даніел Прієто
18:30 - 22:00
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup Track
Tech Lounge
Всі типи квитків
09:00-увесь день
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup track
Реєстрація
Всі типи квитків
10:00-10:45
Business Track
Двостороння економічна та безпекова важливість комерційних зв'язків із вільною Україною для бізнес-спільнот США, Великобританії та ЄС
Всі типи квитків
Спікери
  • Ендрю Борен
10:00-10:45
Product Track
Цифрова трансформація світового ринку рекламних послуг: Продуктова стратегія для розвитку в Україні
Всі типи квитків
Спікери
  • Дейв Морган
10:00-10:45
Tech Track
Біти та кулі: Розуміння впливу кіберпростору у кінетичній війні
Всі типи квитків
Спікери
  • Назар Тимошик
10:00-10:45
Startup track
Менталітет росту - якість, яку інвестори шукають у командах
Всі типи квитків
Спікери
  • Мікко-Пекка Ханскі
11:00-11:45
Business Track
Українська ІТ-галузь: Нові ринки для нових можливостей
Всі типи квитків
Спікери
  • Анатолій Моткін
11:00-11:45
Product Track
Парадокси у розробці продукту: коли аутсорсинг перетворюється на інсорсинг
Всі типи квитків
Спікери
  • Андрій Самбір
11:00-11:45
Tech Track
Все, що ви завжди хотіли знати про CTI, але боялися запитати
Всі типи квитків
Спікери
  • Джонатан Леонард
11:00-11:45
Startup track
Панельна дискусія Startup Wise Guys, Вхід до Європи: історії стартапів.
Всі типи квитків
Спікери
  • Юлія Бялецька
  • Валерій Чекалкін
  • Назар Гембара
12:00-12:45
Business Track
Панельна дискусія: До нас прийшла війна: Виклики та перспективи українського бізнесу
Всі типи квитків
Спікери
  • Лоран Дюпуш
  • Тарас Кицмей
  • Святослав Кавецький
12:00-12:45
Tech Track
Fireside Chat: Безпечне майбутнє: кібернавички, глобальний бізнес та Україна
Всі типи квитків
Спікери
  • Ірина Вольницька
  • Овен О’Коннор
  • Нік Гісінто
12:00 -12:45
Product Track
UX на Red Dot і Канни: Як розробляти зручний продукт з боку держави
Всі типи квитків
Спікери
  • Мстислав Банік
12:00-12:45
Startup track
Як привернути увагу та співпрацювати з європейськими бізнес-ангелами
Всі типи квитків
Спікери
  • Себастіан Швенке
12:45-14:00
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup track
Обідня перерва
14:00-14:45
Business Track
Залучення клієнтів під час рецесії та форс-мажорних обставин: Погляд зі сторони
Всі типи квитків
Спікери
  • Гейр Маєр
14:00-14:45
Product Track
Використання потенціалу дизайн-систем: Можливості для організацій, безперешкодне масштабування та підвищення якості продукту. Розбір випадку: дизайн-система Back Market
Всі типи квитків
Спікери
  • Елізабет Романова
14:00-14:45
Tech Track
Креативні підходи та кросфункціональність в інформаційній безпеці: Приклади неочікуваних рішень у сфері інформаційної безпеки, які з'явилися в умовах конфлікту та під час блекаутів.
Всі типи квитків
Спікери
  • Юрій Шатило
14:00-14:45
Startup track
Бути чи не бути: українські стартапи та венчурні інвестиції сьогодні
Всі типи квитків
Спікери
  • Іван Каунов
  • Дарія Янієва
  • Олег Крот
  • Есбен Гадсболл
  • Олександр Яценко
15:00 -15:45
Business Track
Панельна дискусія: Від Львова до Пало-Альто: Як розвивати технологічний оазис в місті
Всі типи квитків
Спікери
  • Андрій Садовий
  • Патрік Берт
15:00-15:45
Product Track
Панельна дискусія: Розвиток продукту в умовах турбулентності
Всі типи квитків
Спікери
  • Єгор Яроцький
  • Ярослав Степаненко
  • Микита Артемчук
  • Альона Мисько
15:00 -15:45
Tech Track
Виклики кіберзахисту в банківській індустрії
Всі типи квитків
Спікери
  • Максим Ященко
15:00 -15:45
Startup track
Як створити стартап і успішний продукт. Розвиток від перших етапів до досягнення топових показників.
Всі типи квитків
Спікери
  • Олександр Федоров
16:00-17:40
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup track
Фінал Startup Competition
Всі типи квитків
19:30 - 22:00
Business Track
Нетворкінг
Всі типи квитків
16:00-17:00
Tech Track
Друк – новий підхід до будівництва: використання технології 3D-друку та її перспективи у будівництві
Всі типи квитків
Спікери
  • Жан-Крістоф Боні
18:10-18:30
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup track
Нагородження переможців Startup Competition
Всі типи квитків
18:30-19:30
Business Track, Product Track, Tech Track, Startup track
Церемонія закриття
Всі типи квитків
17:50-18:20
Business Track
Fireside Chat з Полом Брагієлем
Всі типи квитків
Спікери
  • Пол Брагієль
  • Олександр Акименко
1 жовтня, неділя