B2B Matchmaking

Новий рівень бізнес-знайомств. Нетворкінг завжди був важливою частиною конференції IT Arena, і з переходом події в змішаний формат, знайомства в межах події також трансформуються. B2B Matchmaking можливості ефективної комунікації та пошуку потрібних вам людей в межах події з кількатисячною аудиторією.

15 країн

150 компаній

200+ учасників

Список потенційних партнерів

Каталог потенційних партнерів для зручної навігації учасників події, який міститиме усю необхідну інформацію про українські та міжнародні компанії із 15 країн та контакти відповідальних осіб. Усі учасники бізнес-чату отримають каталог до початку події для того, аби ознайомитись напередодні. Розпочати розмову із контактами зі списку можна буде в один клік у бізнес-чаті.

Бізнес-чат

Додаткова можливість для тих, хто шукає бізнес-партнерів. Спеціально створений чат буде доступним для власників Executive квитків з одного боку та представників іноземних компаній та партнерів події з іншого. Чат працюватиме у мобільному додатку IT Arena і буде закритого типу, доступ до чату надаватимуть за окремо надісланим запитом.

Індивідуальні рекомендації

B2B Matchmaking бізнес-чат координуватиметься менеджером протягом всієї конференції, який допомагатиме учасникам знаходити один одного. Ви отримуватимете індивідуальні рекомендації в залежності від ваших бізнес-інтересів та оперативні повідомлення з корисною інформацією. Менеджер працюватиме в чаті та надаватиме рекомендації і підтримку учасників протягом трьох тижнів після події.

Комфортне спілкування

Бізнес-чат є додатковою можливістю ефективного спілкування під час конференції, і, на відміну від інших бізнес подій чи каналів не передбачає обов’язкові дзвінки чи карусель зустрічей із усіма іншими учасниками чату. Почувайтеся вільно та спілкуйтеся невимушено. Надсилайте повідомлення, коли вам буде зручно.

Executive подія офлайн

Tech Lounge – важлива афтепаті для власників Executive квитків, яка щороку збирає кілька сотень лідерів української ІТ-індустрії, спікерів конференції, інвесторів та представників топових медіа для неформального спілкування. Цього року, Tech Lounge – єдина подія, яка відбудеться офлайн. 8 жовтня у MAD bars house.

Квитки

Безліч можливостей для бізнесу

Долучитись

*Усі описані вище опції бізнес-метчмейкингу доступні лише для власників Executive квитків

В разі виникнення запитань, контактуйте: business@itarena.ua

Організатори:

Підпишіться, щоб отримувати новини

Цей веб-сайт використовує файли cookie для персоналізації контенту та реклами та забезпечення найкращого досвіду для користувачів. Ви можете дізнатися більше про нашу політику конфіденційності та файлів cookie.

політика