Насичена Програма

День 2

30 вересня

ico

Спікери другого дня конференції зосередяться на ключових темах, тенденціях та поточних практиках

а також представлять своє бачення розвитку технологій з кількох ракурсів – місцеві та іноземні підприємці, топ-менеджери глобальних технологічних компаній, стартап-фаундери та інфлуенсери. Другий день об’єднає понад 100 спікерів, які поділяться інсайтами у чотирьох напрямках – Бізнес, Технології, Продукти та Стартапи. Ввечері відбудеться фінал та нагородження переможців конкурсу стартапів, та афтерпаті.

Розклад

9:00 - 9:45
Реєстрація
10:00 - 15:45
Виступи на локаціях
16:00 - 17:40
Фінал змагання стартапів
18:10-18:30
Нагородження переможців змагання стартапів
18:30-19:30
Церемонія закриття
19:30 - 22:00
Нетворкінг
Переглянути розклад

Події дня

TBA
11:00 – 18:00

Business Track

Отримайте незабутні враження під час IT Arena. Унікальна атмосфера локації та насичена програма нашого Бізнес-треку дозволить дізнатися більше про глобальні ринки, стратегічний аутсорсинг та розробку продуктів. У ролі спікерів виступатимуть засновники та CEO з успішним досвідом, а, отже, у вас буде унікальна можливість дізнатися секрети розвитку бізнесу та познайомитись з досвідом місцевих та міжнародних компаній. Зустрічайте потенційних партнерів, інвесторів та розширюйте свою професійну мережу контактів.

offline event
img
TBA
11:00-18:00

Tech Track

Протягом двох днів локація стане центром інноваційних технологій. Доповіді на Tech Track допоможуть вам покращити ваші знання та підхід до архітектури рішень та розробки програмного забезпечення. Найновіші технології, AI, AR та робототехніка – ви обов’язково знайдете щось цікаве для себе.

img
TBA
11:00-18:00

Expo-зони

На Tech Expo компанії зможуть продемонструвати свої інноваційні продукти та поспілкуватися з провідними експертами, які визначають темпи розвитку сучасної тех-індустрії. Учасники Tech Expo поділяться своїми технологічними розробками з учасниками IT Arena, потенційними користувачами, інвесторама та всіма, хто слідкує за новинками. Отримайте натхнення та дізнайтесь першими як ці технології можуть вплинути на розвиток вашого бізнесу.

TBA
11:00-18:00

Product Track

Product Track пропонує можливість для продакт-менеджерів, дизайнерів та розробників збиратися разом і дослідити останні тренди та найкращі практики у продакт-девелопменті. Сцена локації стане ареною для висвітлення передових продуктів, які змінюють технологічну бізнес-сферу та правила гри в ній.

TBA
19:30-00:00

Афтепаті

Фінал та нагородження переможців Startup Competition стане головною подією другого дня IT Arena. Ми відбираємо найбільш перспективні стартапи з усього регіону, які отримують можливість позмагатися за грошові призи, менторство та потенційні інвестиції. Вечір завершиться афтерпаті, тому, навіть якщо ви не берете участь у Startup Competition, у вас буде безліч можливостей, щоб познайомитись з інвесторами чи знайти майбутніх клієнтів.

img

company emblem

Bio


Події: