Новий формат

Світ змінюється, змінюємось і ми. IT Arena 2021 відбулась у змішаному форматі, поєднавши всі переваги онлайн та офлайн подій.Не важливо чи ви приєднались до конференції онлайн чи особисто, IT Arena доклала всіх зусиль для найкращого контенту, можливостей якісного спілкування та метчмейкінгу.

Онлайн-формат

Онлайн-формат минулорічної конференції став спробою отримати новий інтерактивний досвід, перебуваючи в кількох місцях одночасно швидкого перемикатися між доповідями та треками, комунікувати в мобільному додатку, чатах для бізнес-спілкування та задавати питання спікерам в один клік. Цього року, доповіді перших двох днів конференції відбудуться на базі мобільної та веб-платформи, із використанням спеціально облаштованих студій для спікерів, що забезпечить найкраще сприйняття інформації.

Інтерактивний UX

Працюй та перебувай на події одночасно: дивись високоякісний стрім програми конференції з інтегрованими додатковими опціями – Q&A сесії, опитування та чати.

Нетворкінг з учасниками

Надсилай особисті повідомлення чи телефонуй іншим учасникам конференції, створюй чати, бери участь в обговореннях доповідей.

Зручна навігація

Бери участь в гівевеях, спілкуйся з учасниками події в чатах, перемикайся між чотирма тематичними потоками, не змінюючи своїх планів та робочих розкладів.

Кілька каналів комунікації

Ти можеш обрати найзручніший спосіб участі у події для себе. Дивись доповіді на ноутбуці, а додаток використовуй для спілкування. Або ж навпаки.

Можливості партнерства

Розвивай мережу своїх партнерів, зустрічай інвесторів чи знаходь нових людей у команду. Контактуй з компаніями напряму через особисті повідомлення або ж відео дзвінки.

B2B метчмейкінг

Контактуй із місцевими та міжнародними компаніями, знаходь вендорів та партнерів через закритий чат для власників Executive квитків.

Офлайн формат

Офлайн-частина IT Arena 2021 об’єднає досвід попередніх років, щоб знову увірватись в світ технологічних подій та стати улюбленою для тисячі учасників. Цьогорічна конференція розширить кількість офлайн-заходів, аби бути ще на один крок ближчою та повернути можливість живого спілкування. Третій день події, який передбачає мітапи та воркшопи у різних локаціях центральної частини Львова, відбудеться в офлайн-форматі. Також побільшає офлайнових афтепаті, звісно, з дотриманням усіх санітарних та безпекових вимог та обмеженням кількості учасників.

Executive-нетворкінг

Приєднуйся до лідерів індустрії на віп-афтепаті Tech Lounge

Офлайн афтепаті

Насолоджуйся живим спілкуванням на вечірках другого та третього дня конференції

Мітапи та воркшопи

Відвідай тематичні мітапи та воркшопи в окремих локаціях в центрі Львова

Нагородження переможців Startup Competition

Приходь на пітчі стартапів-фіналістів та церемонію нагородження переможців Startup Competition

Квитки

Підпишіться, щоб отримувати новини

Цей веб-сайт використовує файли cookie для персоналізації контенту та реклами та забезпечення найкращого досвіду для користувачів. Ви можете дізнатися більше про нашу політику конфіденційності та файлів cookie.

політика