IT Arena 2021 Розпочинає Реєстрацію на Startup Competition

6 Липня, 2021

Вже 6 років поспіль IT Arena Startup Competition дає можливість молодим та амбітним компаніям продемонструвати свої ідеї, рішення та продукти цілому світу. Ми готові повідомити, що IT Arena розпочинає прийом заявок всіх охочих компаній на Startup Competition 2021, яке відбудеться 7-9 жовтня. Варто додати, що цього року Startup Competition відбуватиметься у змішаному форматі: в онлайні та офлайні.


IT Arena Startup Competition
 –‌ провідна подія для інноваційних early-stage стартапів у Східній Європі. Щоосені IT Arena збирає найкращих та найяскравіших підприємців, інвесторів, та шанувальників технологій для представлення своїх ідей. Якщо у вас є цікава стартап ідея, приєднуйтесь до змагань і надсилайте заявку до 18 вересня 2021 року. Найперспективніші стартапи будуть оголошені вже 29 вересня, вони й візьмуть участь у пітчингу під час конференції.

Щоб взяти участь:

Стартап повинен бути заснований не раніше, ніж 2 роки тому та мати демо-версію продукту. Сума отриманих стартапом інвестицій не повинна перевищувати $200,000. Важливою умовою також є готовність команди до співбесіди та підтвердження своєї участі у півфіналі.

 

Учасники Startup Competition мають шанс виграти низку призів, зокрема:

$12,000 –‌ найкращий стартап

$10,000 –‌ друге місце

$8000 –‌ третє місце

IT Arena Startup Competition –‌ це подія, яка об’єднує сотні стартапів. Восени минулого року, головним переможцем змагання стала компанія Tradomatic, онлайн-платформа для агробізнесу, якій вдалось вибороти $10,000 на розвиток стартапу і створити платформу, якій сьогодні довіряє близько 27,000 користувачів. Торішніми призерами, які посіли друге місце стали IOON, міжнародний високотехнологічний стартап, який займається розробкою дезінфікуючих пристроїв для боротьби з мікробами та бактеріями. Нещодавно компанія запустила свої санітайзери на Product Hunt та Kickstarter, щоб залучити більше коштів для вдосконалення продукту.

Іван Дмитрасевич, СEO Startup Depot, організатор IT Arena Startup Competition: “Ми вже залучили нашого давнього партнера, СRDF Global, який зі Startup Competition з самого початку. Цього року вони дають 30 тисяч доларів для стартапів, –‌ це грантові гроші, і це означає, що стартап не віддає своєї частки. Ми продовжуємо контактувати з нашими минулорічними партнерами, працюємо над збільшенням призового фонду, і звичайно, залучаємо нових партнерів”.

IT Arena Startup Competition –‌ можливість, яку не можна пропускати, якщо ви вважаєте, що ваша ідея має шанси стати наступним стартап-єдинорогом, шукаєте фінансування, підтримку медіа та цінні знайомства.