Новий формат

Зустрічайте новий рівень онлайн-івентів з IT Arena 2020. Ми прагнемо зробити конференцію максимально ефективною, поєднавши офлайн переваги події з якісним телешоу та інтерактивом. Ми активно працюємо, щоб вразити навіть найвибагливішу аудиторію. Онлайн IT Arena пропонує найкращий контент та можливості якісного нетворкінгу та метчмейкінгу.

Інтерактивна платформа

IT Arena відбувалась на веб-платформі, а для зручного користування ми також розробили мобільний додаток, який дозволить вам приєднатися до події у будь-якому місці.

  • Під час конференції ви зможете послухати інсайти від провідних експертів міжнародних компаній та ставити питання спікерам під час їх презентацій.
  • Ви отримуватимете персоналізовані рекомендації контактів для нетворкінгу на основі вашого профілю та перегляду схожого контенту.
  • Беріть участь в гівевеях, створюйте чати, спілкуйтеся з іншими учасниками та компаніями та знайомтесь зі стартапами.
 

Переваги платформи

Інтерактивний UX

Насолоджуйся користуванням нашим мобільним додатком та веб-платформою. Працюй та перебувай на події одночасно: дивись високоякісний стрім програми конференції з інтегрованими додатковими опціями – Q&A сесії, опитування та чати

Нетворкінг з учасниками

Зустрічай саме тих людей. Надсилай особисті повідомлення іншим учасникам конференції, створюй чати, бери участь в обговореннях доповідей.

Зручна навігація

Головна доповідь конференції, алея стартапів чи пітчинг фіналістів Startup Competition – усі події однієї великої конференції на відстані одного кліку. Бери участь в гівевеях, спілкуйся з учасниками події в чатах, перемикайся між чотирма тематичними потоками, не змінюючи своїх планів та робочих розкладів.

Кілька каналів комунікації

Ми рекомендуємо використовувати веб-платформу та мобільний додаток для найбільш поглибленого користувацького досвіду. Але ти можеш обрати найзручніший спосіб участі у події для себе. Дивись доповіді на ноутбуці, а додаток використовуй для спілкування. Або ж навпаки.

Можливості партнерства

Розвивай мережу своїх партнерів, зустрічай інвесторів чи знаходь нових людей у команду. Знайомся з багатообіцяючими українськими стартапами та партнерськими компаніями на Expo.

B2B метчмейкінг

Закритий чат для власників Executive квитків для максимально успішного бізнес-спілкування. Контактуй із відібраними місцевими та міжнародними компаніями, знаходь вендорів та партнерів, в залежності від бізнес інтересів.

IT Arena покроково

1

Купіть квиток

Після купівлі квитка завантажте додаток IT Arena
2

Створіть акаунт

Створіть обліковий запис, заповнивши інформацію про себе, яка буде використана для персоналізованих рекомендацій для нетворкінгу
3

Залогінтесь

Увійдіть в систему
4

Насолоджуйтесь IT Arena

Використовуйте можливості нетворкінгу на IT Arena та переглядайте високоякісний контент

Підпишіться, щоб отримувати новини