Мей Маск виступить на ІТ Arena 2021

16 Червня, 2021

Мей Маск знана дієтологиня, яка виступає по всьому світу з доповідями на теми здоров’я, харчування, ведення бізнесу та старіння. Життя Мей не завжди було легким та гламурним вона стала мамою-одиначкою у тридцять один, боролась із бідністю, щоб забезпечити належне життя своїм трьом дітям; займалася проблемами сприйняття надлишкової ваги як плюс-сайз модель та поборола ейджизм у модельній галузі. Протягом своєї кар’єри Маск концентрується на тому як допомогти жінкам залишатися впевненими, цілеспрямованими та сильними. Мей Маск виступить на IT Arena 2021 8 жовтня.

Мей Маск побудувала кар’єру дієтолога, незважаючи на часті переїзди: вона починала життя “з нуля” у восьми різних містах, в трьох країнах та на двох континентах. Незламний дух та серйозне ставлення до роботи допомогли Мей досягти глобального успіху. 

Мей розпочала свою модельну кар’єру ще у 15 років. У 60 вона з’явилась на чотирьох білбордах на Таймс-Сквер. Зараз, у свої 73, Мей Маск є обличчям бренду “Covergirl”, постійно подорожує та бере участь в модних кампаніях. 

У 1997 році Мей випустила свою книгу “Почувайтеся фантастично” на коробках із пластівцями.

Мей Маск популяризує власний бізнес через виступи, консультації та співпрацю з медіа. Вона досягла визнання у своїй галузі в трьох країнах та була Першим Представником Дієтологів-консультантів ПАР, Президентом Організації Дієтологів-Консультантів Канади та Головою Кафедри Дієтологічних Підприємців Академії Дієтології та Харчування в США. Мей також виграла премію Outstanding Nutrition Entrepreneur. 

Книга Мей Маск “Жінка, яка має план” стала міжнародним бестселером у понад 70 країнах. У 2021 році книга вийшла в українському перекладі. 

Зараз Мей Маск продовжує проводити презентації на теми підприємництва, старіння, гендерної рівності, батьків-одинаків, впевненості та здоров’я для корпорацій, асоціацій, лікарень та університетів. Мей подорожує по світу, читаючи лекції в Мельбурні, Стокгольмі, Києві, Будапешті, Каннах, Бейруті та найбільших містах США, Канади та ПАР. Після дефіле найдовшим подіумом на Шанхайському спортивному стадіоні Мей Маск дала інтерв’ю представникам понад 30 медіа. 

Мей також є амбасадоркою двох неурядових організацій: Big Green, в якій створюють овочеві й фруктові сади для незабезпечених шкіл та Dress for Success, глобальної некомерційної організації, яка допомогла більше мільйону жінок досягти економічної незалежності, забезпечивши їх робочим одягом та надавши підтримку у вигляді різноманітних програм особистого та професійного розвитку.

Мей Маск мама засновника SpaceX та Tesla Ілона Маска, підприємця у сфері сталого фермерства Кімбала Маска та режисерки Тоски Маск.

Мей Маск виступить на IT Arena у форматі онлайн fireside-чату в п’ятницю 8 жовтня у 17:30 (EEST). У своїй доповіді вона зосередиться на розширенні можливостей жінок та їхньому впливі на розвиток технологічної галузі.

Квитки на IT Arena 2021 вже в продажу.


Фото: Cюзан Бовлус