Надія Масрі

25 Вересня, 2023

Надя Женев’єва Масрі – чотириразова засновниця, хедлайнер Forbes 30 Under 30, а також генеральний директор і засновниця Aris AI.

Серійний підприємець, яка заснувала свою першу компанію у віці сімнадцяти років, Надя вже п’ятнадцять років будує компанії, покликані вирішувати найбільші виклики для брендів у маркетинговому та технологічному просторі. Вона отримала численні нагороди та відзнаки за свою роботу, увійшовши до списку 100 найкращих стартапів CNBC, списку Forbes Best of Canada та очолила список Forbes 30 Under 30 в галузі маркетингу та реклами.

Зараз, як засновник Aris AI, Надя та її команда прагнуть допомогти компаніям будь-якого розміру витрачати менше часу на підготовку та очищення наборів даних і більше часу на доставку моделей. Aris – це платформа навчальних даних на вимогу, яка допомагає організаціям генерувати високоякісні та різноманітні набори даних, призначені для навчання моделей машинного навчання та штучного інтелекту.

Надя захоплюється штучним інтелектом, різноманітністю даних та створенням досвіду, який подобається споживачам. Коли вона не працює зі своєю командою над пошуком нових шляхів для інновацій, вона виступає на конференціях або проводить воркшопи для брендів зі списку Fortune 500.

company emblem

Bio


Події: