Олександр Петренко

12 Вересня, 2023

Deep-tech компанію Zibra AI, яка є частиною технологічної екосистеми Roosh, Олександр співзаснував у 2020 році. Зараз займає позицію CEO. Працює над фандрейзингом та продажами продуктів. Також Олександр розробляє стратегію та візію Zibra AI, спілкується з потенційними партнерами, займається юридичними та операційними питаннями.

У 2023 році Олександр забезпечив кілька раундів інвестицій для Zibra AI на загальну суму $2,5 млн. Нещодавно компанія успішно завершила програму a16z Games Speedrun, отримавши $500 тис. Zibra AI пройшла відбір серед понад 1600 стартапів і стала єдиною східноєвропейською компанією, яка потрапила до Speedrun.

Кар’єра:

У 2014 році Олександр керував операційною діяльністю адміністративного відділу міжнародної компанії з розробки програмного забезпечення Ciklum.

У 2017 почав працювати в Coworking Platforma, де відповідав за розвиток бізнесу та зростання технічної спільноти навколо проєкту. Організував партнерство з Grammarly, Preply, Axon Draft та IoT Hub — компанії відкрили свої компанії в локаціях Coworking Platforma.

У співпраці з Генасамблеєю, Y-Combinator, Singularity University та впливовими людьми на кшталт Стіва Возняка, Олександр організовував офлайн-заходи для технологічної спільноти, а також створив окремий потік доходів навколо освітніх заходів у співпраці.

Після Coworking Platforma Олександр кілька років працював у Talkable, де він відповідав за створення офшорної команди продажів та керував повним циклом продажів — від генерації лідів до закриття корпоративних угод.

Експертиза:

  • залучення капіталу;
  • запуск та розвиток продуктів на ринку;
  • корпоративні продажі та розвиток бізнесу;
  • генерація лідів та продажі;

company emblem

Bio


Події: