Жан-Крістоф Боні

22 Серпня, 2023

Жан-Крістоф Боні — футурист, підприємець, спікер TED і письменник, визнаний у 2019 році одним із найвпливовіших французьких експертів у галузі штучного інтелекту. Його місія — залучати технології до гуманітарних проєктів та сприяти ефективній взаємодії між інноваціями та людьми.
У березні 2022 року у відповідь на війну в Україні заснував Team4UA та HIT (Humanarian Innovative Technologies). Team4UA by HIT — це благодійний фонд, метою якого є впровадження нових технологій для гуманітарних проєктів. Разом із технологічними підприємцями з усього світу Жан-Крістоф Боніс на початку війни запустив інформаційний центр підтримки біженців і почав координувати доставку гуманітарної допомоги в Україні у партнерстві зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН.
У травні 2022 року ініціював проєкт 3D-друку шкільної будівлі у Львові. Це буде перша школа в Україні, побудована з використанням 3D-технологій. Зараз стіни школи вже надруковані і команда приступає до подальших кроків будівництва. Згодом Team4UA планує масштабувати цю технологію та відновлювати зруйновані будинки та інфраструктурні об’єкти по всій країні.

company emblem

Bio


Події: