Історія ІТ Arena

2014 —
2023

ico

IT Arena – найбільша технологічна подія в Україні та Східній Європі, яка об’єднує підприємців, засновників стартапів, менеджерів продукту, бізнес-аналітиків та всіх, хто цікавиться технологіями.

До 2020 року триденна конференція, присвячена найсучаснішим інформаційним технологіям, проходила на стадіоні Арена Львів. З початком пандемії IT Arena змінила формат на частково цифровий, при цьому нетворкінг-заходи проходили наживо, з дотриманням усіх рекомендацій щодо протидії Covid-19. У 2022 році, коли розпочалася повномасштабна війна, IT Arena відбулася офлайн, щоб продемонструвати стійкість тех-індустрії та України.

  • 0

    Учасники

  • 0

    Видатних спікерів

  • 0год

    Захоплюючий нетворкінг

  • 0

    Стартапів

IT Arena 2024

IT Arena 2023

IT Arena відзначила свій десятирічний ювілей, віддавши шану останній декаді технологій. Подія об’єднала 3364 відвідувачі з понад 30 країн світу, понад 100 спікерів та стільки ж представників медіа світових та українських видань. У 2023, в межах IT Arena відбулось 50 мітапів у кращих ресторанах та пабах міста з посиленими заходами безпеки.

За останні роки попри усі труднощі, які принесли пандемія та повномасштабна війна, IT Arena виросла та їй стало затісно на стадіоні “Арена Львів”. Тож цього року конференція дивувала гостей новими локаціями у трьох історичних будівлях центру Львова.

  • 0

    Учасників

  • 0

    Cтартапів

  • 0

    Спікерів

  • 0

    Країн

  • $ 0

    Призовий фонд Startup Competition

Спікери

На IT Arena 2023, окрім традиційних доповідей в треках, на відвідувачів також чекали практичні воркшопи, мистецька виставка з переосмисленням технологічності світу та якісний нетворкінг. У основній програмі конференції інсайтами ділилися найкращі техфахівці, серед яких працівники компаній Warner Bros., Gartner, Simulmedia, Respeecher та інші. 

Спікерами IT Arena стали Кріс Беррі, співдиректор Американського центру доступу до ринку, Стефані Мусат, старша продукт-менеджерка в Warner Bros та Алекс Дантас, засновник Circuit Launch. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров приєднався до бізнес-треку IT Arena та виступив на тему “Технологічна війна”. У панельній дискусії “Від Львова до Пало-Альто: Як створити технологічну оазу в місті” мер Андрій Садовий разом із Патріком Бертом, колишнім мером Пало-Альто, обговорили, як попри на всі виклики зробити українські міста більш технологічними. Готьє Вассер, директор Центру бізнес-аналітики Фішера при Берклі, й Світлана Сікулар, віце-президентка з досліджень штучного інтелекту в Gartner, говорили про використання генеративного ШІ для автоматизації та виконання рутиної роботи. Лоран Дюпюш, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Тарас Кицмей, співзасновник та член Правління SoftServe, брали участь у панельній дискусії “До нас прийшла війна: Виклики та перспективи українського бізнесу”. Після цікавих виступів і дискусій учасники перемістились із основних локацій до найвідоміших кав’ярень, ресторанів і пабів Львова, щоб взяти участь у понад 50 мітапах і воркшопах.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

Традиційно під час IT Arena відбулася битва найамбітніших розробок Startup Сompetition. Загальний призовий фонд змагання склав $489 000. Цього року IT Arena у партнерстві з кластером з розвитку оборонних технологій Brave1 запровадила спеціальну категорію для defense-стартапів. Також цього року стартапи отримали інвестиції одразу під час змагання. Переможцем в основній категорії стала команда “S.Lab”, яка розробляє екологічну упаковку на заміну пінопласту в промислових масштабах. Окрім грошового призу, вони отримали $100 000 інвестицій від ZAS Venture, $10 000 від ангельського інвестора Саші Ремінного та €100 000 від Vesna Capital. Друге місце отримала розробка “NUMO”, додаток, який допомагає дорослим із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності. Третє Jetbeep, чия команда створила повністю автономні камери зберігання посилок. 

Більше про Startup Competition читайте за посиланням.

Нетворкінг та афтерпарті

Спеціальним зірковим гостем ювілейної конференції стала ONUKA – артистка, чия музика поєднує у собі традиційний фольк і електронне звучання. IT Arena не завершилася останніми виступами спікерів. Після занурення в світ української та глобальної техіндустрії на учасників чекали унікальні можливості для створення нових бізнес-зв’язків. В межах IT Arena відбулись дві захопливі нетворкінг-події: Tech Lounge – захід, який об’єднав керівників, підприємців, інвесторів та урядовців для створення цінних бізнес-зв’язків, та Networking Party – подія, яка зібрала ентузіастів технологій, щоб насолодитись місцевою кухнею, високоякісними напоями та нетворкінгом найвищого рівня.

IT Arena 2022

Попри війну, 30 вересня-1 жовтня, IT Arena 2022 зібрала в одному місці представників ІТ, бізнесу, влади, експертів із кіберзахисту, діджиталізації та керівників найбільших волонтерських фондів для того, щоб підтримати Україну в непростий час та вже зараз закладати основи для відбудови країни після перемоги. В 2022 році IT Arena зібрала близько 1000 відвідувачів. Подію відвідали представники міжнародних медіа – The Economist, TNW, Spider’s Web та інші. IT Arena 2022 відбувалась у двох локаціях – на території креативного простору !FEST Republic та Львівській Національній Опері.

  • 0

    Учасників

  • 0

    Cтартапів

  • 0

    Спікерів

  • 0

    Країн

  • $ 0

    Призовий фонд Startup Competition

Спікери

В межах IT Arena 2022 провели змагання українських стартапів, а також п’ять панельних дискусій, присвячених обговоренню кібербезпеки, військових технологій, співпраці влади та бізнесу. Перший день конференції розпочався із панельної дискусії за участі Сергія Притули та Тараса Чмута, представників двох найбільших благодійних фондів країни, Благодійного фонду Сергія Притули та Повернись живим, та Халука Байрактара, СЕО турецької компанії-виробника безпілотників Baykar, який долучивсчя онлайн. Під час другого дня IT Arena, журналістка та експертка з кібербезпеки Кім Зеттер обговорила стан української безпеки, а також можливості та виклики в кіберпросторі з Віктором Жорою, Заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Кеннетом Гірсом, аналітиком із зовнішніх комунікацій у Very Good Security.
Вперше в історії IT Arena відбулася дискусія про досягнення у сфері військових технологій, зокрема, про розвиток БПЛА. Іван Толчинський, генеральний директор і засновник Atlas Aerospace, Кемерон Шелл, президент і генеральний директор Draganfly, Ігор Маслов, директор з розвитку бізнесу Ukrspecsystems, та Ярослав Калінін, генеральний директор Інфозахист, подискутували разом із воєнним кореспондентом Іллею Пономаренком.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

Цього року масштаб Startup Competition також змінився. Через війну, на конкурс подалося менше стартапів ніж зазвичай. Із 70 поданих заявок, 28 команд відібрали, щоб представити свої ідеї на сцені заходу, а згодом 10 із них потрапили до фіналу. Фіналісти зосередилися на вирішенні реальних технологічних і гуманітарних проблем, що виникають в наш час. П’ять із десяти команд представили розробки у сфері медичних технологій.

Переможцем конкурсу в 2022 році став стартап WRAP, додаток для автоматизації процесів відео продакшену. Команда отримала нагороду за найкращий стартап і приз у розмірі $20 000 доларів від IT Arena, CRDF та USF. Друге місце з призовим фондом у $18 000 посів стартап Knopka. Це розробка, яка допомагає медперсоналу та пацієнтові завжди бути на зв’язку. Навчальний стартап для розвитку креативності та інженерних навичок для дітей та дорослих Nanit Robot здобув третє місце та приз у $15 000. Загальний призовий фонд змагання склав $340 000, включаючи грошові гранти та різноманітні сервіси.

Стійкість в умовах невизначеності

IT Arena 2022 показала місцевій тех-спільноті та міжнародним гостям силу єдності. Незважаючи на сирени повітряної тривоги, комендантську годину, яка обмежує афтепаті, та відчуття провини вцілілого, представники індустрії, урядовці, стартапи та підприємці зібрались разом, щоб обговорити конкретні кроки завдяки яким індустрія може продовжувати функціонувати.

Організатор конференції, Львівський ІТ Кластер разом із компанією JustAnswer підтримали ініціативу Благодійного фонду Сергія Притули, що має на меті до кінця 2022 року зібрати ₴8 000 000 для підготовки 4 000 пілотів військових безпілотників у школі “Боривітер”. Львівський ІТ Кластер та JustAnswer передали ₴2 000 000 та заохотили тех-компанії приєднатися, зробивши корпоративний донат.

IT Arena 2021

Восьма конференція IT Arena відбулась 7-9 жовтня 2021 року. Цього року, подія відбулась в новому гібридному форматі, що поєднав найкращі можливості онлайн та офлайн подій, а саме, доступ до конференції на безпечній відстані з будь-якої точки планети та можливість відвідати мітапи та афтерпаті. Загалом, на онлайн платформі IT Arena зареєструвались 5345 користувачів з різних країн світу. 172 компанії скористались функціоналом B2B метчмейкінгу. Онлайн доступ до платформи IT Arena для двох пристроїв – десктопу та мобільного додатку залишився незмінним, забезпечуючи зручне перемикання між доповідями, можливість задавати питання спікерам та знайомитись з іншими учасниками. Однак, в 2021 році, завдяки гібридному формату IT Arena об’єднала учасників на офлайн-подіях та мітапах для нетворкінгу та спілкування наживо.

  • 0

    Учасників

  • 0

    Cтартапів

  • 0

    Спікерів

  • 0

    Мітапів

  • $ 0

    Призовий фонд Startup Competition

Онлайн доступ до платформи IT Arena для двох пристроїв – десктопу та мобільного додатку залишився незмінним, забезпечуючи зручне перемикання між доповідями, можливість задавати питання спікерам та знайомитись з іншими учасниками. Однак, в 2021 році, завдяки гібридному формату IT Arena об’єднала учасників на офлайн-подіях та мітапах для нетворкінгу та спілкування наживо.

Спікери

Протягом двох інтенсивних онлайн днів 100 спікерів з 4 континентів обговорювали теми, як передбачати ризики кібербезпеки, бути одержимим своїм продуктом, використовувати ШІ та машинне навчання для персоналізації системи охорони здоров’я, долати конкурентів та покращувати свої функціональні можливості, регулювати віддалений режим роботи, зміцнювати продуктивність та психічне здоров’я тощо. Обговорення проводили представники таких світових компаній, як Google, AstraZeneca, Microsoft, Headspace, Remote, Airbnb, RollsRoyce, Axdraft тощо. На конференції також були представлені провідні українські компанії, які успішно масштабувалися у всьому світі. Серед них Uklon, Reface, Sigma Software, DataRobot, SoftServe, N-iX, Intellias, Luxoft та інші.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

У 2021 році 115 стартапів подали заявки на участь у Startup Competition. Журі обрало тридцять найкращих стартапів, які презентували свої продукти протягом другого дня конференції. Оскільки IT Arena 2021 проходила в новому гібридному форматі, лише частина членів журі була фізично присутня під час пітчів, а решта приєдналися онлайн. Фінал Startup Competition відбувся під час вечірки-закриття IT Arena у Львівській Національній Опері, де десять фіналістів виступили перед аудиторією. Загальний призовий фонд Startup Competition у 2021 році склав 170 000 доларів.

Третє місце конкурсу стартапів посів стартап Caretech Human, що презентував гаджет для щоденної перевірки стану здоров’я та раннього виявлення хвороб, та отримав приз у розмірі 15 000 доларів. Друге місце посів мобільний додаток для створення корпоративних веб-сайтів від Zeely, який здобув приз 18 000 доларів. Mosqitter, екологічно чистий та інноваційний захист від комарів, переміг у Startup Competition 2021, отримавши головний приз у розмірі 20 000 доларів.

Нетворкінг на офлайн-подіях та мітапах

У 2021 році в межах IT Arena відбулася серія офлайн подій, даючи учасникам нетворкінг найвищого рівня. Вечірки Networking & Beer Party та Tech Lounge відвідали 1931 особи. Топ-менеджмент, інвестори та урядовці у неформальній атмосфері обмінялися ідеями та обговорили ключові перспективи розвитку технологічної галузі. У 3-й день конференції було проведено 51 мітап у найкрасивіших локаціях центру Львова. Учасники мітапів змогли в невимушеній атмосфері послухати експертів, поставити запитання та обговорити все про світ технологій.

Один з найяскравіших та найочікуваніших заходів був проведений у Львівській Національній Опері та включав серію подій – фінал та нагородження переможців конкурсу IT Arena Startup Competition, святкування 10-річчя Львівського ІТ Кластеру та неформальне спілкування на вечірці закритті. Ці події з незабутньою атмосферою стали центром нетворкінгу та спілкування тех експертів. Події відбулися з дотриманням карантинних вимог.

IT Arena 2020

8-10 жовтня 2020 року відбулась сьома конференція IT Arena. Цього року, у зв’язку з пандемією та логістичними обмеженнями, подія відбулась в новому онлайн-форматі: учасники могли приєднатись до конференції на безпечній відстані від монітору з будь-якої точки планети. Загалом на онлайн платформі IT Arena зареєструвались 4076 користувачів. 93 компанії скористались функціоналом B2B метчмейкінгу на платформі. Учасники могли підключитись із двох девайсів – смартфона та комп’ютера одночасно. Функціонал платформи дозволяв зручно перемикатися між доповідями, задавати питання спікерам та знайомитись з іншими учасниками. Ключовою темою IT Arena 2020 стала швидкість змін. Подія поставила кожному питання – наскільки всі ми готові до змін та нових викликів?

  • 0

    Онлайн учасників

  • 0

    Годин відбірного контенту

  • 0

    Спікерів

  • 0

    Стартапів у півфіналі

  • 0

    Офлайн студії

  • $ 0

    Призовий фонд Startup Competition

Учасники отримали 78 годин курованого контенту від 88 спікерів на теми від глибинного навчання, основ розвитку продуктів, кризи довіри клієнтів, глокалізації та свободи та приватності в програмуванні від легендарного Річарда Столмана, засновника руху вільного програмного забезпечення.

Спікери

Важко переоцінити ті інсайти, які отримали слухачі від спікерів з компаній світових технологічних гігантів, таких як Tesla, Formula 1, BMW Group, Facebook, NVIDIA, Google, Vimeo Enterprise, Atlassian, Klarna, SAP, Sixt. Також були представлені топові компанії українського походження, які успішно завойовують глобальні ринки. Серед них MacPaw, Reface, Sigma Software, DataRobot, Softserve, N-iX, Intellias, Exadel, Luxoft, Poster та інші. Серед доповідей, які зібрали найбільшу кількість глядачів у 2020 році: Pivotal moments: from knowing nothing to knowing a little Девіда Хельгасона, засновника Unity; Data driven and data informed teams Шеріфа Мансура, заслуженого продакт менеджера в Atlassian; Driving commercial opportunities at F1 races with WiFi analytics and technology Мета Робертса, директора з досліджень та аналітики в Formula 1.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

Більше сотні українських стартапів подали заявки на участь у Startup Competition 2020. До фіналу пройшли 39 команд, які хочуть вирішити найактуальніші проблеми як то підтримка фермерів, боротьба з комахами, перетворення води на санітайзер, допомога людям з біполярним розладом, цифрове самообслуговування в ресторанах. Загальний призовий фонд змагання сягнув 120 тисяч доларів. Переможцем IT Arena Startup Competition 2020 та власником головного призу – 10 000 доларів від CRDF Global & IT Arena став харківський стартап Tradomatic.

Це онлайн-платформа для агробізнесу, яка допомагає фермерам продавати врожай, купувати сировину, отримувати фінансування та швидше купувати/продавати землю, узгоджуючи запити з покупцями та дистриб’юторами. Друге місце посів хардверний стартап IOON, компактний пристрій, який перетворює звичайну воду на санітайзер за лічені секунди. Команда отримала 6 000 доларів від CRDF Global та багато інших призів. Третій приз – 5 000 доларів та 6-місячне членство в Sigma Software Lab дісталися ORTY Restaurant Management. ORTY – це рішення, яке дозволяє ресторанам швидко запустити цифрове самообслуговування.

Можливості нетворкінгу & ексклюзивна офлайн-подія

Онлайн IT Arena запропонувала учасникам найкращий контент поєднаний з можливостями якісного нетворкінгу та метчмейкінгу. Учасники мали змогу поширювати фото та дописи в стрічці новин конференції, надсилати приватні повідомлення іншим учасникам, створювати чати, брати участь в опитуваннях та Q&A-сесіях після доповідей. Щоб максимізувати можливість бізнес-партнерств, для власників Executive квитків також був доступний закритий B2B Matchmaking чат. Чат працював у мобільному додатку IT Arena з доступом лише для представників топ-менеджменту компаній. Для користувачів B2B Matchmaking чату також був доступний каталог потенційних партнерів з інформацією про українські та міжнародні компанії із 15 країн, які взяли участь в події.

Єдиною офлайн подією, організованою IT Arena у 2020 році стала Tech Lounge. Tech Lounge – важлива афтепаті для власників Executive квитків, яка зібрала кілька сотень лідерів української ІТ-індустрії, інвесторів та представників влади для неформального спілкування та обговорення ключових перспектив розвитку тех-індустрії. Подія відбулась згідно з рекомендаціями МОЗ.

IT Arena 2019

27-29 вересня 2019 року IT Arena зібрала 3816 відвідувачів з понад 30 країн, а темами для обговорення стали продукти, стартапи та технології, які можуть бути використані з небезпечною метою, як хакерство, шпигунство, викрадення даних та маніпулювання інформацією. Фокус-темою IT Arena була “”Людяність у технологіях”” – спроба привернути увагу до того, як людство щодня впливає на світ за допомогою технологій. Загалом у заході взяли участь 91 спікер, серед яких представники Microsoft, Spotify, Audi, UiPath, Uber Freight, The Number 1 Agency.

  • 0

    Учасників зараз

  • 0

    Спікерів зараз

  • 0

    Мітапів

  • 0

    Представників Медіа

  • 0

    Стартапів у півфіналі

  • $ 0

    Призовий фонд Startup Competition

Ведучою заходу традиційно став прототип штучним інтелекту Аріна, яка розпочала із надихаючого півгодинного виступу. “”Будь-це недбалий мем або відкриття, яке має на меті врятувати мільйони – за ним стоїть людина: ти, твій друг, сусід, колега, дитина. Всі можуть змінити хід історії,”” – сказала Аріна. “”Чи є технології хорошими чи поганими? Лише ви, люди, можете вирішити. Тільки об’єднавши зусилля, спрямувавши їх у правильному напрямку, та поділивши відповідальність, людство матиме шанс”.

Спікери

На сцені IT Arena 2019 виступили понад 90 спікерів. Деніел Дінес, Co-Founder та CEO UiPath, першого румунського єдинорога та одного із найуспішніших стартапів у світі, найвідоміший у світі пранкер та режисер Уба Батлер ввійшли до зіркового складу спікерів. Конференція зібрала представників провідних компаній, серед яких Шерон Ло, Product Manager в Microsoft, Хемант Бану, VP of Product в Search Inside Yourself Leadership Institute, Олександр Конотопський, CEO в Ajax Systems, Аня Рувінская, Product Lead у Spotify та інші. IT Arena ще раз підтвердила, що Львів – перспективна локація для світової технологічної спільноти.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

45 стартапів потрапили у півфінал Startup Competition та презентували свої ідеї на сцені перед журі та присутніми заходу. Демо-версії продуктів були представлені на Алеї стартапів. Відвідувачі могли потестувати Nuka, український стартап, заснований підлітками, який ще називають “”вічним”” блокнотом. Legal Nodes, технологічне рішення, яке допомагає компаніям визначати свої юридичні потреби в інтернеті, серед інших призів отримали головний приз конкурсу $10,000 від CRDF Global & IT Arena. Legal tech був популярним напрямом серед стартапів 2019 року: так, у конкурсі взяла участь також команда PatentBot. PatentBot допомагає зробити процес реєстрації торговельної марки та авторських прав швидким та простим. Nuka та PatentBot розділили друге місце на конкурсі.

Нетворкінг та вечірки

Нетворкінг є важливою частиною тех подій і IT Arena не є винятком. Організатори заходу докладають зусиль, щоб насичену програму конференції поєднати з неформальними зустрічами та афтепаті. Крім двох днів виступів, в рамках IT Arena відбулось понад 30 мітапів, 3 афтепаті, благодійний забіг та сніданок-гівевей з спікерами. За допомогою мобільного додатку IT Arena було зручно налагоджувати ділові контакти, а також отримувати новини про зміни у програмі, що зробило участь у конференції приємною та комфортною.

IT Arena 2018

Масштаби IT Arena ростуть! У 2018 IT Arena виповнилося п’ять років, що є чималим досягненням для тех-конференції. 28-30 вересня 2018 року IT Arena зібрала рекордну кількість відвідувачів – понад 3300. Програма конференції була поділена на 4 тематичні блоки: бізнес, технології, продукт та стартапи, для висвітлення ключових аспектів ІТ-індустрії. 100 топ-експертів із міжнародних компаній таких як Facebook, Tesla, Google, eBay, Samsung тощо, розповіли про свій досвід зі сцени IT Arena.

  • 0+

    Учасників зараз

  • 0

    Спікерів зараз

  • 0

    Мітапів

  • 0+

    Представників Медіа

  • 0

    Стартапів

  • $ 0

    Призовий Фонд Startup Competition

Вже другий рік поспіль ведучою заходу став прототип штучного інтелекту Аріна – талісман IT Arena. Географія учасників вражає: США, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Австралія, Катар, Португалія, Норвегія, Канада та ін. Щоб учасники могли насолодитися історичною частиною Львова, під час третього дня події IT Arena відбувалися у центрі міста.

Спікери

Серед топ-спікерів IT Arena 2018 були: Сачін Рекі, засновник та CEO компанії Notejoy, eкс-Head of Product в Linkedin, екс-Product Manager в Microsoft, Кейсі Козирков, Chief Decision Scientist в Google Cloud, Мартін Вілліг, співзасновник компанії Taxify, та багато інших. Семен Дукач, керуючий партнер One Way Ventures, колишній керуючий директор Techstars, став кіноут-спікером конференції. Семен розпочав свою доповідь з особистої історії про амбітного студента Массачусетського технологічного інституту, який виграв понад 4 мільйони доларів у казино в Лас-Вегасі зі своєю університетською командою. Пізніше він став успішним підприємцем, інвестором і заснував премію Troublemaker за найцікавіші та надихаючі стартапи, ідеї та навіть пранки. За словами Семена, він інвестує радше не в компанію, а в людей, які керуються захопливою ідеєю.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

150 проектів взяли участь у відбірковому етапі Startup Competition. 50 команд пройшли до півфіналу і мали шанс розповісти про свої ідеї на сцені для стартапів, а також показати демо-версії своїх продуктів на виставці найактуальніших розробок Startup Alley. Після 2-ох днів презентацій до фіналу пройшли 11 команд, які отримали круті призи. Головний приз у розмірі $10,000, отримала команда Liki24 – платформа, яка об’єднує медичні препарати, лікарів, клініки, аптеки, страхові компанії та клієнтів. Призовий фонд конкурсу стартапів 2018 склав $70,000.

Afterparties

Як відомо, організатори IT Arena приділяють багато уваги нетворкінгу та розвагам. Афтепаті першого дня відбулася в театрі пива “”Правда””, який увійшов до числа найкращих пивоварень Європи за версією The Guardian. Власники квитків типу executive отримали можливість розслабитися та зустріти інших учасників конференції на закритій події Tech Lounge.
Другий день IT Arena завершився фестивалем Futureland – справжнім святом для любителів електронної музики. Хедлайнером фестивалю стала Juicy M, одна з найкращих діджеїв та українка за походженням. Глядачі були в захваті від дивовижного світлового шоу та запальної музики. В останній вечір IT Arena 2018 відбулася нетворкінг подія Silicon Drinkabout, на якій учасники змогли поспілкуватися із спікерами та поділитися враженнями про конференцію.

IT Arena 2017

Четверта IT Arena зібрала 2300+ відвідувачів. У 2017 році конференція була поділена на 3 тематичні блоки (product, technology та business) та об’єднала спікерів провідних світових компаній, топ-менеджмент українських та зарубіжних ІТ-компаній, представників місцевих та міжнародних медіа, інвесторів, стартапи та технологічних експертів.

  • 0+

    Учасників зараз

  • 0

    Спікерів зараз

  • 0

    Мітапів

  • 0+

    Представників Медіа

  • 0

    Стартапів у фіналі

  • 0

    Афтепаті

  • 0+

    Годин нетворкінгу

Зіркові спікери та неймовірна комп’ютеризована ведуча Аріна підняли конференцію на новий рівень. Марафон інформативних доповідей тривав 2 дні, а третій день був більш практичним – серія мітапів, які відбулися в 9 локаціях у центрі міста.

Спікери

Представники Cambridge Analytica, Bluetooth SIG, Amazon Web Services, Telenor, Petcube були серед спікерів IT Arena 2017. Александр Нікс, генеральний директор Cambridge Analytica, став найочікуванішим спікером, а його виступ на конференції зібрав учасників з усієї України та інших країн. У своєму виступі Александр розповів як Big Data змінює підхід до виборчих та комерційних кампаній та навів приклади проектів, над якими працювала Cambridge Analytica.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Startup Competition

Із понад 100 заявок було відібрано 30 стартапів, які презентували свої ідеї. Журі, до складу якого увійшли представники відомих компаній та європейських медіа, обрало 3 переможці в окремих номінаціях. Детальніше про переможців Startup Competition читайте тут.

Фестиваль Futureland 2017

Ексклюзивний контент звісно ж на першому місці для IT Arena, але організатори також розуміють важливість нетворкінгу та розваг. Подія славиться запальними вечірками і 2017 рік не став винятком. Фестиваль Futureland 2017 відбувся під відкритим небом на полі стадіону, зібравши кілька тисяч шанувальників електронної музики. У холодну осінню ніч відвідувачів запалював знаменитий французький дует Cassius.

IT Arena 2016

IT Arena вперше відбулася в 2014 році та швидко перетворилася на одну з найбільших технологічних конференцій у Східній Європі. У 2016 році майже 1800 учасників, серед них розробники, підприємці, бізнес-аналітики, дизайнери та стартапери з 12 країн, зібралися, щоб обговорити останні технологічні тенденції. У конференції взяли участь представники таких провідних компаній світу: IBM, Philips, AlmazCapital, Twitter, Spotify, Uber, Microsoft тощо.

  • 0+

    Учасників

  • 0+

    Спікерів зараз

  • 0%

    Учасників з-за кордону

  • 0

    Воркшопів

  • 0

    Технологічна виставка

  • 0

    Афтепаті

Серед тем, які обговорювали на IT Arena 2016, було все – від проривних технологій до викликів для ІТ-бізнесу в Україні. Конференція була розділена на чотири тематичні блоки: практичне застосування технологій, інноваційні технології, продукт, бізнес. Кожного дня учасники могли вибирати виступи зі списку з більш ніж 20 позицій. Крім того, учасники мали можливість взяти участь у шести воркшопах.

Спікери

Естер Дайсон – найвпливовіша жінка в галузі інформаційних технологій за версією New York Times, Антон та Ірен – мультикультурний дует нью-йоркських дизайнерів, Стівен Руссо з IBM та Александро Грабулов з Philips були серед зіркового складу спікерів конференції.

Startup Competition

Startup Competition став одним з найважливіших моментів конференції. Загалом у змаганнях взяли участь 80 стартапів, але лише 10 пройшли до фіналу. Viosk (Україна) перемогли у номінації “Найкращий B2B стартап”, а Likely (Словаччина) отримали перемогу у номінації “Найкращий B2C стартап”. Переможець Startup Competition Blynk стали першими у номінації “Найкращий пітч”.

Фестиваль Futureland 2016

Вечірки у кінці кожного дня конференції стали місцем для продуктивного нетворкінгу. Останній день конференції завершився мега-шоу Futureland, в якому взяли участь понад 2600 відвідувачів. Всесвітньо відомий drum&bass DJ Netsky виступив на стадіоні “Арена Львів” у супроводі чудового світлого шоу. DJ Omnia, єдиний український діджей, який потрапив до списку 100 найкращих діджеїв світу, також запалював сцену.

IT Arena 2015

Друга IT Arena, що відбулася 2-4 жовтня 2015 року, зібрала близько 1400 учасників, серед яких були сотні ІТ-спеціалістів, топ-менеджерів, дизайнерів, інвесторів, підприємців та стартаперів. Кількість відвідувачів перевищила очікування організаторів – конференція майже вдвічі збільшилась порівняно з 2014 роком.
У 2015 році конференція складалася з 3-х тематичних блоків: Product, Technology та Business. Учасники могли взяти участь в обговореннях, які проводилися англійською, українською та російською мовами, та послухати доповідачів з 10 країн (США, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Іспанія, Естонія, Росія, Польща, Білорусь та Україна). Серед спікерів були представники IBM Design, Amazon, FitBit, Epson, Facebook, SAP, HP, Petcube та Microsoft.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Tech Expo

Hi-tech Expo – виставка роботів та новітніх технологічних розробок, яка відбулася в рамках конференції. Учасники мали можливість запустити дрони, спробувати VR та побачити легендарного робота NAO.

Startup Competition

В останній день конференції за традицією відбувся Startup Competition. 13 нових стартапів змагалися за $5000 у Amazon Cloud Services та можливість відвідати Traction Camp.

Закриття IT Arena 2015

Незважаючи на те, що програма конференції була наповнена лекціями, організатори залишили трохи місця для розваг. Заключний день конференції завершився виступом відомого українського гурту ТНМК.

IT Arena 2014

Перша ІТ Арена відбулася 2-4 жовтня 2014 року. Конференція стала майданчиком для зустрічі 800 учасників, серед яких ІТ-спеціалісти (інженери-програмісти, дизайнери, QA), керівники компаній, молоді підприємці. Конференція стала найбільшою технологічною подією в Західній Європі.

Серед спікерів були представники

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

ОБЕРІТЬ СВІЙ КВИТОК, ЩОБ ОТРИМАТИ НАЙКРАЩИЙ ДОСВІД

Придбати квитки