Ви успішно зарезервували квиток на IT Arena 2022. Ми надішлемо вам подальші деталі згодом.
В межах IT Arena 2022 провели змагання українських стартапів, а також п’ять панельних дискусій, присвячених обговоренню кібербезпеки, військових технологій, співпраці влади та бізнесу. Перший день конференції розпочався із панельної дискусії за участі Сергія Притули та Тараса Чмута, представників двох найбільших благодійних фондів країни, Благодійного фонду Сергія Притули та Повернись живим, та Халука Байрактара, СЕО турецької компанії-виробника безпілотників Baykar, який долучивсчя онлайн. Під час другого дня IT Arena, журналістка та експертка з кібербезпеки Кім Зеттер обговорила стан української безпеки, а також можливості та виклики в кіберпросторі з Віктором Жорою, Заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Кеннетом Гірсом, аналітиком із зовнішніх комунікацій у Very Good Security.
Вперше в історії IT Arena відбулася дискусія про досягнення у сфері військових технологій, зокрема, про розвиток БПЛА. Іван Толчинський, генеральний директор і засновник Atlas Aerospace, Кемерон Шелл, президент і генеральний директор Draganfly, Ігор Маслов, директор з розвитку бізнесу Ukrspecsystems, та Ярослав Калінін, генеральний директор Інфозахист, подискутували разом із воєнним кореспондентом Іллею Пономаренком.
Цього року масштаб Startup Competition також змінився. Через війну, на конкурс подалося менше стартапів ніж зазвичай. Із 70 поданих заявок, 28 команд відібрали, щоб представити свої ідеї на сцені заходу, а згодом 10 із них потрапили до фіналу. Фіналісти зосередилися на вирішенні реальних технологічних і гуманітарних проблем, що виникають в наш час. П'ять із десяти команд представили розробки у сфері медичних технологій.
Переможцем конкурсу в 2022 році став стартап WRAP, додаток для автоматизації процесів відео продакшену. Команда отримала нагороду за найкращий стартап і приз у розмірі $20 000 доларів від IT Arena, CRDF та USF. Друге місце з призовим фондом у $18 000 посів стартап Knopka. Це розробка, яка допомагає медперсоналу та пацієнтові завжди бути на зв’язку. Навчальний стартап для розвитку креативності та інженерних навичок для дітей та дорослих Nanit Robot здобув третє місце та приз у $15 000. Загальний призовий фонд змагання склав $340 000, включаючи грошові гранти та різноманітні сервіси.
IT Arena 2022 показала місцевій тех-спільноті та міжнародним гостям силу єдності. Незважаючи на сирени повітряної тривоги, комендантську годину, яка обмежує афтепаті, та відчуття провини вцілілого, представники індустрії, урядовці, стартапи та підприємці зібрались разом, щоб обговорити конкретні кроки завдяки яким індустрія може продовжувати функціонувати.
Організатор конференції, Львівський ІТ Кластер разом із компанією JustAnswer підтримали ініціативу Благодійного фонду Сергія Притули, що має на меті до кінця 2022 року зібрати ₴8 000 000 для підготовки 4 000 пілотів військових безпілотників у школі “Боривітер”. Львівський ІТ Кластер та JustAnswer передали ₴2 000 000 та заохотили тех-компанії приєднатися, зробивши корпоративний донат.
У 2021 році 115 стартапів подали заявки на участь у Startup Competition. Журі обрало тридцять найкращих стартапів, які презентували свої продукти протягом другого дня конференції. Оскільки IT Arena 2021 проходила в новому гібридному форматі, лише частина членів журі була фізично присутня під час пітчів, а решта приєдналися онлайн. Фінал Startup Competition відбувся під час вечірки-закриття IT Arena у Львівській Національній Опері, де десять фіналістів виступили перед аудиторією. Загальний призовий фонд Startup Competition у 2021 році склав 170 000 доларів.
Третє місце конкурсу стартапів посів стартап Caretech Human, що презентував гаджет для щоденної перевірки стану здоров’я та раннього виявлення хвороб, та отримав приз у розмірі 15 000 доларів. Друге місце посів мобільний додаток для створення корпоративних веб-сайтів від Zeely, який здобув приз 18 000 доларів. Mosqitter, екологічно чистий та інноваційний захист від комарів, переміг у Startup Competition 2021, отримавши головний приз у розмірі 20 000 доларів.
У 2021 році в межах IT Arena відбулася серія офлайн подій, даючи учасникам нетворкінг найвищого рівня. Вечірки Networking & Beer Party та Tech Lounge відвідали 1931 особи. Топ-менеджмент, інвестори та урядовці у неформальній атмосфері обмінялися ідеями та обговорили ключові перспективи розвитку технологічної галузі. У 3-й день конференції було проведено 51 мітап у найкрасивіших локаціях центру Львова. Учасники мітапів змогли в невимушеній атмосфері послухати експертів, поставити запитання та обговорити все про світ технологій.
Один з найяскравіших та найочікуваніших заходів був проведений у Львівській Національній Опері та включав серію подій – фінал та нагородження переможців конкурсу IT Arena Startup Competition, святкування 10-річчя Львівського ІТ Кластеру та неформальне спілкування на вечірці закритті. Ці події з незабутньою атмосферою стали центром нетворкінгу та спілкування тех експертів. Події відбулися з дотриманням карантинних вимог.
Це онлайн-платформа для агробізнесу, яка допомагає фермерам продавати врожай, купувати сировину, отримувати фінансування та швидше купувати/продавати землю, узгоджуючи запити з покупцями та дистриб'юторами. Друге місце посів хардверний стартап IOON, компактний пристрій, який перетворює звичайну воду на санітайзер за лічені секунди. Команда отримала 6 000 доларів від CRDF Global та багато інших призів. Третій приз – 5 000 доларів та 6-місячне членство в Sigma Software Lab дісталися ORTY Restaurant Management. ORTY – це рішення, яке дозволяє ресторанам швидко запустити цифрове самообслуговування.
Онлайн IT Arena запропонувала учасникам найкращий контент поєднаний з можливостями якісного нетворкінгу та метчмейкінгу. Учасники мали змогу поширювати фото та дописи в стрічці новин конференції, надсилати приватні повідомлення іншим учасникам, створювати чати, брати участь в опитуваннях та Q&A-сесіях після доповідей. Щоб максимізувати можливість бізнес-партнерств, для власників Executive квитків також був доступний закритий B2B Matchmaking чат. Чат працював у мобільному додатку IT Arena з доступом лише для представників топ-менеджменту компаній. Для користувачів B2B Matchmaking чату також був доступний каталог потенційних партнерів з інформацією про українські та міжнародні компанії із 15 країн, які взяли участь в події.
Єдиною офлайн подією, організованою IT Arena у 2020 році стала Tech Lounge. Tech Lounge – важлива афтепаті для власників Executive квитків, яка зібрала кілька сотень лідерів української ІТ-індустрії, інвесторів та представників влади для неформального спілкування та обговорення ключових перспектив розвитку тех-індустрії. Подія відбулась згідно з рекомендаціями МОЗ.
Нетворкінг є важливою частиною тех подій і IT Arena не є винятком. Організатори заходу докладають зусиль, щоб насичену програму конференції поєднати з неформальними зустрічами та афтепаті. Крім двох днів виступів, в рамках IT Arena відбулось понад 30 мітапів, 3 афтепаті, благодійний забіг та сніданок-гівевей з спікерами. За допомогою мобільного додатку IT Arena було зручно налагоджувати ділові контакти, а також отримувати новини про зміни у програмі, що зробило участь у конференції приємною та комфортною.
Як відомо, організатори IT Arena приділяють багато уваги нетворкінгу та розвагам. Афтепаті першого дня відбулася в театрі пива ""Правда"", який увійшов до числа найкращих пивоварень Європи за версією The Guardian. Власники квитків типу executive отримали можливість розслабитися та зустріти інших учасників конференції на закритій події Tech Lounge.
Другий день IT Arena завершився фестивалем Futureland – справжнім святом для любителів електронної музики. Хедлайнером фестивалю стала Juicy M, одна з найкращих діджеїв та українка за походженням. Глядачі були в захваті від дивовижного світлового шоу та запальної музики. В останній вечір IT Arena 2018 відбулася нетворкінг подія Silicon Drinkabout, на якій учасники змогли поспілкуватися із спікерами та поділитися враженнями про конференцію.
Ексклюзивний контент звісно ж на першому місці для IT Arena, але організатори також розуміють важливість нетворкінгу та розваг. Подія славиться запальними вечірками і 2017 рік не став винятком. Фестиваль Futureland 2017 відбувся під відкритим небом на полі стадіону, зібравши кілька тисяч шанувальників електронної музики. У холодну осінню ніч відвідувачів запалював знаменитий французький дует Cassius.
Друга IT Arena, що відбулася 2-4 жовтня 2015 року, зібрала близько 1400 учасників, серед яких були сотні ІТ-спеціалістів, топ-менеджерів, дизайнерів, інвесторів, підприємців та стартаперів. Кількість відвідувачів перевищила очікування організаторів – конференція майже вдвічі збільшилась порівняно з 2014 роком.
У 2015 році конференція складалася з 3-х тематичних блоків: Product, Technology та Business. Учасники могли взяти участь в обговореннях, які проводилися англійською, українською та російською мовами, та послухати доповідачів з 10 країн (США, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Іспанія, Естонія, Росія, Польща, Білорусь та Україна). Серед спікерів були представники IBM Design, Amazon, FitBit, Epson, Facebook, SAP, HP, Petcube та Microsoft.
Перша ІТ Арена відбулася 2-4 жовтня 2014 року. Конференція стала майданчиком для зустрічі 800 учасників, серед яких ІТ-спеціалісти (інженери-програмісти, дизайнери, QA), керівники компаній, молоді підприємці. Конференція стала найбільшою технологічною подією в Західній Європі.
Startup
Management as fun
Data Science
QA
Google Development
Mobile
User Experience
IT Outsourcing
Value Management and Business Analysis
Information Security
Game Development