Cтартап Preply потрапив у список топ-100 майбутніх єдинорогів

19 Березня, 2024

Два українські EdTech стартапи, Preply та Headway, увійшли до щорічного списку топ-100 майбутніх єдинорогів за версією VivaTech.

Preply, міжнародний EdTech маркетплейс для вивчення іноземних мов заснували у 2012 році Сергій Лук’янов, Дмитро Волошин та Кирило Бігай. З командою із 15 спеціалістів у Києві, платформа швидко розширилася та об’єднала 3 000 репетиторів з 58 країн. Через кілька років стратегічних партнерств, раундів залучених інвестицій та розширення на нові ринки, такі як Барселона, траєкторія росту Preply вилилася в його ребрендинг у 2023 році. Минулого року компанія також відкрила свій перший офіс у США. У 2024 році, оцінка Preply може сягати 500 мільйонів доларів.

Дмитро Волошин, співзасновника та СTO Preply був спікером на IT Arena в 2018 році. Дмитро поділився своїм досвідом невдач та як не втратити мотивацію, коли стартуєш з нуля з учасниками Startup Track.

Ще один стартап з українськими корінням у списку VivaTech – Headway. Компанія, яка створює мікронавчальні продукти, заснована у 2019 році. Headway є партнером Genesis, компанія-учасниця Львівського IT Кластера, який організовує IT Arena. Флагманський продукт стартапу – додаток Headway, відомий як “#1 додаток для скороченого огляду книг”. У 2023 році додаток став App of the Day в App Store у США п’ять разів поспіль і отримав нагороду Вибір редакції від App Store.

Список VivaTech складався на основі таких критеріїв: фактичний та потенційний ріст cтартапу, загальна залучена сума коштів, зростання кількості співробітників, географічний розподіл та позитивний вплив на суспільства.