ІТ Arena Startup Competition 2024: розпочинаємо прийом заявок

28 Березня, 2024

Відсьогодні українські стартапери можуть реєструватися для участі у Startup Competition 2024. Це ключова частина Startup Track на IT Arena — найбільшої англомовної технологічної конференції України, яка відбудеться 27-29 вересня у Львові. Цьогоріч конференція вже в одинадцяте об’єднає тисячі ІТ-фахівців, експертів та інвесторів з десятків країн світу.

Startup Competition — це унікальна можливість представити свій проєкт на головній ІТ-сцені України, виграти грошові призи та залучити інвестиції. Ваш пітч побачать топові інвестори, найбільші технологічні медіа та тисячі учасників IT Arena. Зараз загальний призовий фонд конкурсу складає — $60 тисяч та буде зростати. Збір заявок триває до 6 червня.

Взяти участь у Startup Competition можуть технологічні стартапи:

  • засновані не раніше 2021 року;
  • мають демо версію продукту та перші показники;
  • залучили не більше $1 мільйона інвестицій без урахування грантів.

Крім того, хоча б один представник стартапу має бути готовий особисто взяти участь у півфіналі та фіналі змагань 27-29 вересня у Львові під час IT Arena 2024.

Вдруге на Startup Competition змагатимуться у двох треках: у основній категорії та спеціальній — для розробок у сфері оборонних технологій та кіберзахисту.

Учасники Startup Competition зможуть отримати:

  • грошові призи від $5 до 15 тисяч та нагороди від партнерів;
  • наставництво від інвесторів і менторів з України та світу;
  • промоцію стартапу на аудиторію конференції та світові техмедіа;
  • професійний нетворкінг.

Дізнатися більше деталей та подати заявку на участь можна на сторінці Startup Track.

Нагадаємо, минулого року загальний призовий фонд Startup Competition склав $489 000. А стартапи отримали інвестиції одразу під час змагання. Переможці “S.Lab” залучили $100 000 від ZAS Venture, $10 000 від ангельського інвестора Саші Ремінного та €100 000 від Vesna Capital. А defense tech стартапи Zvook, Falcons, Mantis Analytics та Griselda отримали $200 000 інвестицій від ангельського інвестора, який побажав залишитися неназваним.

Довідково: Startup Competition організовують: Львівський ІТ КластерStartup Depot та Український фонд стартапів.