Nanit Robot, фіналісти Startup Competition 2022, запускають збір на Kickstarter

22 Листопада, 2023

Nanit Robot заснували Денис Скрипка, Влад Котов та Павло Овчинніков. Стартап розробляє EdTech-рішення для дітей та дорослих — конструктор з робототехніки та програмування. Він містить набір комплектувальних елементів та датчиків. Також можна отримати навчальний курс під певний вік.

2022-го Nanit посів третє місце на IT Arena та отримав $15 000. Editor at Large TechCrunch Майк Бутчер також включив Nanit до списку українських стартапів, вартих уваги інвесторів. Цьогоріч команда Nanit була у складі українських делегацій на всесвітній виставці споживчої електроніки, технологій та інновацій Consumer Electronic Show (СES) 2023 у Лас-Вегасі та Collision Conference 2023 у Північній Америці.

Що дала участь та призове місце

По-перше, розповідають у компанії, IT Arena дала упевненість у діях. Важливість маленьких перемог у часи викликів не можна недооцінювати. Наприклад, запуск виробництва та відеоуроків під час блекаутів був справжнім викликом, але компанія його подолала.

По-друге, доступ до міжнародних подій. Участь у заходах, таких як TechCrunch і CES 2023, відкрила перед Nanit Robot нові горизонти. Компанія отримали перші відгуки та передзамовлення на продукт.

По-третє, IT Arena — це класні нові емоції, офлайн-зустрічі, нетворкінг, знання.

“Після конкурсу наш бренд став більш впізнаваний. Нас почали більше помічати. Наприклад, написали багато медіа, це дало органічний трафік. Ми почали частіше брати участь у міжнародних подіях.Від моменту перемоги на конкурсі стартапів IT Arena, ми значно виросли та зробили ривок у розвитку. Наприклад, з відеокурсом Nanit Discovery запустили продажі в школах Києва та Запоріжжя. Зараз тривають зйомки на монтаж нового курсу для дітей від 7-9 років — Nanit Creator” —розповідають у Nanit.

Найближчі плани Nanit Robot

Зараз компанія активно працює над B2C-напрямом, пропонуємо низку продуктів:

  • Nanit Discovery — набір для творчого навчання інженерії та програмування дітей 5-7 років;
  • Nanit Smart Home — курс з електроніки та робототехніки для початківців;
  • Nanit Ground Drone — уроки зі створення та обслуговування системи безпеки будинків і платформ наземних дронів.

У B2B-секторі співпрацює з навчальними закладами та благодійними організаціями. Веде перемовини з мережею приватних садочків. Запустила освітню відеоплатформу для навчання інженерії, робототехніки та програмуванню для дорослих.

Нині Nanit йде до позначки виготовлення 500 наборів до кінця року. Плани на найближчий час включають й вихід на ринки США та Канади.

Запуск кампанії на Kickstarter

Також Nanit Robot запускає кампанію на Kickstarter з проєктом для дітей. Головна Мета збору – мінімум $7000, головна ціль – $100 000. Гроші підуть на запуск виробництва 400 роботів

Nanit Robot розробив для дітей 5-13 років інноваційного робота. Він має 30 варіантів трансформацій, замінює 100 STEM-іграшок. Розвиває логічне та креативне мислення, сприяє розумінню фізичних процесів, навчає технічних основ робототехніки. Підвищує професійну орієнтацію у 3 рази. Програмування з відкритим вихідним кодом забезпечує сумісність з мовами Scratch, C через Arduino IDE, ESP та Thinkercad.

Щоб допомогти стартапу зібрати кошти на розвиток, бейкери можуть придбати продукти компанії зі знижкою:

  • $59 – 10 відеоуроків з робототехніки та програмування
  • $249 – комплект Nanit Robot та 10 відеоуроків
  • $299 – комплект Nanit Robot та 30 відеоуроків

Підтримати Nanit Robot на Kickstarter можна за посиланням.