Півфіналісти IT Arena Startup Competition

27 Вересня, 2023

Startup Competition – традиційна частина конференції IT Arena, під час якої стартапи можуть презентувати та просувати свої інноваційні ідеї широкому загалу. Цього року ми отримали заявки від 138 стартапів, і після ретельного попереднього відбору раді представити 45 півфіналістів. Приєднуйтесь до нас на Startup Competition та побачте на власні очі презентації найкращих українських стартапів, створених під час війни. 

До повного списку півфіналістів Конкурсу стартапів IT Arena 2023 увійшли S.Lab, Zeeon, NUMO, AWERTISE, G-MAK, Uspacy, Revisior, Nasnaga, Reservble, Kycaid, Jetbeep Inc, Corner Renovation, Ochi, Beholder, Sorting Machines, Clarity Project, Apixmed, Selpme, Loopo, Consultacia, Aspichi, MySat, Flamework, Kwizbot, ConcreteFlow, Adminix, InVisionaryBox, xTiles, Amsets та Youstud. Окрім них, на конкурсі буде представлена спеціальна категорія для стартапів у сфері defence tech, запроваджена у партнерстві з Brave1, Кластером розвитку оборонних технологій.

Призовий фонд Startup Competition щороку збільшується та у 2023 році становитиме $489 000. Переможців змагання оголосять на другий день IT Arena, 30 вересня, після фіналу змагання стартапів. Окрім грошової винагороди, переможці отримають такі призи: ваучери на доступ до хмарних сервісів, офісних приміщень, освітніх програм для стартап-команд та пре-акселераційних програм тощо.

У конкурсі візьмуть участь найрізноманітніші стартапи. Деякі з них з’явилися цього року,  інші – розвиваються вже кілька років. Вони представлять на ринок абсолютно нові рішення або інноваційні переосмислення існуючих ідей. Серед галузей, в яких працюють ці стартапи: AR/VR, аерокосмічна галузь, EdTech, AI, енергетика та екологія, охорона здоров’я, маркетинг, роздрібна торгівля та Web3. Розглянемо деякі з них.

AV/VR

Aspichi – асистент психотерапевта у віртуальній реальності, що дозволяє збільшити продуктивність терапевтів у 2-3 рази та збільшити кількість сеансів для пацієнтів у 7 разів. Zeeon пропонує метапростір для масштабних технологічних подій та освіти. Як кажуть розробники: “Там, де Zoom зустрічається з Sims”. InVisionaryBox – це готове SaaS-рішення, на основі AR та AI для залучення клієнтів та лідогенерації для сучасного ритейлу та івентів.

Штучний Інтелект

Adminix – програмне забезпечення для автоматизації робочих процесів на основі штучного інтелекту, яке допомагає малому та середньому бізнесу автоматизувати рутинні бізнес-процеси та зменшити вплив людського фактора у повсякденній діяльності. Consultacia – медичний додаток на основі штучного інтелекту, який інтерпретує результати аналізів на основі симптомів. Цей проєкт був створений медичними волонтерами, серед яких 50 лікарів. Reservble дозволяє гостям бронювати столики онлайн у кілька кліків і надає ресторанам технологію зі штучним інтелектом для миттєвого підтвердження бронювання, ефективного планування та зменшення кількості неявок гостей.

EdTech

Flamework – це додаток EdTech на основі штучного інтелекту, який допомагає долати стресові ситуації на роботі. Youstud – освітня екосистема, що пропонує уроки 1х1 для учнів 1-11 класів, які поглиблюють знання, допомагають обрати кар’єрний напрямок, втілити мрію про університет, а також роблять батьків щасливими. Awertise – це автоматизована SaaS-платформа, що забезпечує ефективну рекламу в креативній економіці. Вона з’єднує рекламу з релевантними інфлюенсерами, забезпечує безпеку бренду, підвищує прибуток рекламодавців та покращує досвід глядачів. 

Маркетплейс та маркетинг

Loopo – це універсальне рішення для контент-маркетингу, яке поєднує в собі інструменти управління завданнями та планування контенту, щоб допомогти контент-командам працювати ефективніше. Kwizbot – комунікаційна платформа на основі штучного інтелекту, що допомагає компаніям вирішити проблему поганого клієнтського досвіду. Revisior – сервіс зворотного зв’язку з клієнтами та NPS-сервіс, який формує позитивну репутацію бренду, покращуючи якість обслуговування та допомагаючи бізнесу швидко виявляти та вирішувати проблеми клієнтів.

Оборонні технології

Frontline будує роботизований комплекс, який допомагатиме саперним командам безпечно очищати українську землю від протипіхотних і протитанкових мін – дистанційно керований робот з мінним тралом, радарами, боєприпасами та інтегрованим картографічним програмним забезпеченням. Mantis Analytics – це AI-платформа для моніторингу інфопростору в режимі реального часу для захисту когнітивної безпеки компаній, урядів і людей. Himera пропонує тактичну систему зв’язку для глобальних сил оборони.

До складу журі Startup Competition 2023 увійшли Марвін Ляо, партнер венчурного фонду Diaspora.vc, Мікко-Пекка Ханскі, голова правління найбільшої у Фінляндії каси допомоги по безробіттю YTK, Марія Тінтул, керівниця відділу з розвитку бізнесу Startup Wise Guys, Андрій Федорів, засновник та CEO Fedoriv Marketing & Innovations, Андрій Зінчук, керуючий партнер ZAS Ventures, та Олександр Яценко, директор SMOK Ventures та голова правління Techosystem. 

Серед наших спікерів – досвідчені інвестори та керівники з великим досвідом роботи зі стартапами, великими корпораціями та інвестиційними фондами. Вони вміють передбачати майбутнє стартапів та надають підприємцям і розробникам цінні рекомендації щодо покращення їхніх проєктів. Серед них інвестори зі світовими іменами: 

Пол Брагіель – засновник Bragiel Brothers, технологічного фонду в Кремнієвій долині, що інвестує в компанії на ранній стадії; інвестував у 400+ компаній, включно з тринадцятьма “єдинорогами”: Uber, Stripe, Unity, Zappos, Shipbob, Discord, Carousell, Carro, GoJek, Niantic, Virta, Roblox та Playco.

Марвін Ляо – інвестор-оператор, партнер Rolling Fund Diaspora.vc, інвестував у понад 414 стартапів на стадіях Pre-seed & Seed.

Більше про призи та партнерів Startup Competition 2023 читайте тут.

Дякуємо за підтримку нашим партнерам:

Головні партнери: BRAVE1, eō Business Incubators, Techosystem, USF, AWS.

Ексклюзивний партнер: iClub

Золоті партнери: Nat coworking, LIFT99, Startup Wise Guys (EU), Civitta, GlobalLogic, KITRUM.

Срібні партнери: Sigma Software, “Polish-Ukrainian Startup Bridge, Cooperation Fund Foundation”, Genesis, Unicoway.