SolarGaps візьме участь у Global Impact Challenge 2017

Український стартап SolarGaps візьме участь у програмі Global Solutions Program за підтримки Google, NASA та Singularity University. 10-тижнева програма запланована на кампусі Дослідницького центру NASA ім. Еймса в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія.
SolarGaps – це розумні жалюзі, які генерують електрику з енергії сонця. Євген Ерік, засновник SolarGaps, вперше виступив з ідеєю у 2015 році, і з того часу стартап залучив понад 150 000$. Серед інвесторів – компанія “Ефективні інвестиції”, а також кілька приватних інвесторів.
Ідея SolarGaps досить проста: сонячні модулі встановлюються у звичайні віконні жалюзі і можуть генерувати до 100 кВт на місяць. За підрахунками, встановлення “розумних” жалюзі на одне вікно коштуватиме 300 доларів, що значно менше, ніж встановлення сонячних батарей. Крім того, люди, які живуть у квартирах з обмеженим доступом до даху, можуть отримати вигоду від використання цієї інновації.
Перші 50 квадратних метрів SolarGaps вже встановлені в Нігерії, а також жалюзі були виставлені в ряді місць в США, Ізраїлі, Іспанії та ОАЕ. Минулого тижня офіційно розпочалися продажі в Україні.SolarGaps – це розумні жалюзі, які генерують електрику з енергії сонця. Євген Ерік, засновник SolarGaps, вперше виступив з ідеєю у 2015 році, і з того часу стартап залучив понад 150 000$. Серед інвесторів – компанія “Ефективні інвестиції”, а також кілька приватних інвесторів.
Українці вперше візьмуть участь у Global Impact Challenge, і цього разу з двома учасниками – окрім SolarGaps, до програми долучився студент-хімік Данило Баш, який займається видобутком рідкісних високотехнологічних металів за допомогою технології селективних сорбентів. Він має на меті видобувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях за допомогою технології селективних сорбентів. Ця ідея також може бути використана для контролю окислення океанів та очищення води від СО2.
До речі, SolarGaps брав участь у Tech Expo на IT Arena 2016. Стартап представив свій продукт разом з іншими 24 інноваціями, які були розроблені або вироблені в Україні.Українці вперше візьмуть участь у Global Impact Challenge, і цього разу з двома учасниками – окрім SolarGaps, до програми долучився студент-хімік Данило Баш, який займається видобутком рідкісних високотехнологічних металів за допомогою технології селективних сорбентів. Він має на меті видобувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях за допомогою технології селективних сорбентів. Ця ідея також може бути використана для контролю окислення океанів та очищення води від СО2. До речі, SolarGaps брав участь у Tech Expo на IT Arena 2016. Стартап представив свій продукт разом з іншими 24 інноваціями, які були розроблені або вироблені в Україні.
Авторське право на фото: SolarGaps
Придбайте квиток Early Bird – заощаджуйте до 350$
