SoundHound AI придбала український стартап Allset

1 Липня, 2024

Американська техкомпанія SoundHound AI придбала Allset, стартап з українськими фаундерами, який розробив платформу для онлайн-замовлень та самовивозу з ресторанів. Фінансові умови угоди не розголошуються.

SoundHound AI, відома розробкою багатомовного голосового ШІ-асистента, планує інтегрувати свою технологію у платформу Allset для покращення продукту. Згідно з пресрелізом, ШІ-асистент полегшить клієнтам замовлення їжі та напоїв через “автомобілі, телевізори та смарт-пристрої.”

У межах угоди існуючі та нові партнери Allset матимуть повний доступ до набору продуктів голосового ШІ від SoundHound, спрямованих на підвищення ефективності, зниження витрат та збільшення продажів.

Команда стартапу, включно з співзасновниками Стасом Матвієнком та Анною Поліщук, продовжить роботу в компанії, використовуючи свій великий досвід на ринку.

Кейван Мохаджер, генеральний директор та співзасновник SoundHound AI, прокоментував: “Allset допоможе SoundHound запропонувати голосові ШІ-рішення для ще більшої кількості ресторанів, які прагнуть підвищити операційну ефективність. Команда Allset має великий досвід роботи на ринку та знання, які допоможуть реалізувати наше бачення екосистеми голосової комерції. Разом ми плануємо надати людям динамічні та зручні способи замовляти їжу та робити інші транзакції, просто розмовляючи”.

Стас Матвієнко, СEO та співзасновник Allset, додав: “Ми раді об’єднати зусилля з SoundHound, щоб поєднати наші налагоджені партнерські відносини та досвід роботи на ринку з провідними рішеннями та можливостями голосового ШІ від SoundHound. З самого початку ми зрозуміли, що поділяємо однакове бачення екосистеми голосової комерції, яка підвищує якість обслуговування клієнтів. Ця співпраця прискорить наш прогрес на шляху до наступного захоплюючого етапу зручності замовлень на основі ШІ”.

Раніше Allset залучив $26 мільйонів інвестицій від американських та європейських фондів, включно з a16z, Greycroft, ЄБРР, Inovo, Flashpoint, а також від українських фондів SMRK та Flyer One Ventures. Стартап співпрацював з 8000 ресторанів, але влітку 2022 року оголосив про скорочення 30% штату.

Незважаючи на ці труднощі, Allset отримав визнання за свою корпоративну культуру. У 2020 році Forbes включив компанію до рейтингу “Найкращі роботодавці стартапів Америки 2020”. З понад 2500 кандидатів Allset посів 263 місце, тоді як інша компанія, заснована українцями, GitLab, посіла 35 місце.

У 2019 році Стас Матвієнко виступив на IT Arena як спікер.