ТОП-5 ДОПОВІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ

До старту IT Arena 2017 залишилося менше трьох місяців, а ми вже хочемо розпалити вашу жагу до знань! Цього разу ми зібрали найкращі доповіді минулого року від видатних умів у галузі науки, програмування та інженерії. Найкращі відео від спікерів з Twitter, Microsoft та Spotify в одному місці! Насолоджуйтесь!
Арсен Костенко: Як працює Twitter
Арсен Костенко: “Мікросервіси можуть масштабувати ваш бізнес, якщо ви зробите це правильно. Робити це правильно до біса складно”. У цій доповіді Арсен розповідає про досвід компанії Twitter.
Арсен – магістр комп’ютерних наук та обчислювальної логіки. Раніше працював у Grammarly, Sony. Зараз він працює інженером-програмістом у Twitter. Арсен цікавиться розподіленими обчисленнями, відео та нейронними мережами. Він також захоплюється альпінізмом, науковою фантастикою та сноубордингом.
Еберхард Вольф: Мікросервіси (ТМ): Надмірність = ремонтопридатність!
Еберхард Вольф має понад 15 років досвіду роботи архітектором та консультантом – часто на перетині бізнесу та технологій. Він є науковим співробітником innoQ у Німеччині.
Ця доповідь про те, як мікросервіси уможливлюють продуктивну розробку програмного забезпечення за допомогою досить неортодоксальних підходів і як ми повинні переосмислити архітектуру навіть за межами мікросервісів. Мікросервіси – це не просто хайп: вони ставлять під сумнів деякі базові припущення щодо архітектури програмного забезпечення. Чи дійсно варто уникати надмірностей? Чи дійсно чиста архітектура є ключем до довготривалої супроводжуваності?
Semih Energin: Досвід і творчий процес
Семіх Енергін, інженер-програміст у Microsoft, розповідає про інкубацію як про страшний процес.
Основні питання, які він піднімає під час доповіді Як ви відстежуєте, визначаєте, будуєте та перевіряєте невідоме? Як творчі продакшени, дослідницькі групи та команди V1 визначають не лише план, але й продукт? Як команди планують створення прототипів, формалізують процес і створюють потоки, щоб максимізувати креативність?
Грег Янг: Довга сумна історія мікросервісів (ТМ)
Грег – незалежний консультант і серійний підприємець. Він має понад 10 років різноманітного досвіду в галузі комп’ютерних наук, від вбудованих операційних систем до бізнес-систем, і привносить у дискусії прагматичний і часто незвичний погляд на речі. Саме він придумав термін “CQRS” (Command Query Responsibility Segregation), який миттєво підхопила спільнота, і з тих пір розвиває його.
У цій доповіді Грег розглядає історію концепцій навколо мікросервісів, те, що змінилося, і те, що залишилося незмінним. Він звертає увагу на архітектурні цілі, а також на те, які сфери навчання варто наслідувати, а що є просто примхою.
Felipe Ribeiro: JavaScript @ Spotify
Феліпе Рібейро, провідний розробник Spotify, розповідає про архітектуру програми Spotify Desktop, яка наразі базується на веб-технологіях. Це не розповідь про один конкретний фреймворк чи інструмент, а про те, як ми працюємо з JavaScript у середовищі, яке дещо відрізняється від більшості веб-додатків, про наш досвід та деякі ідеї, які можуть бути корисними та застосовними в різних контекстах.
Придбайте квиток Early Bird – заощаджуйте до 350$
