IT Arena 2024

Вер 27 — Вер 29

Львів,
Україна

217

Днів

8

Годин

38

Хвилин

10

Секунд

IT Arena – це технологічна конференція, яка щороку об’єднує понад 5 000 підприємців, інноваторів та мислителів у Львові на три дні дискусій, бізнес-нетворкінгу та натхнення.

Подія, яка відбувається протягом десяти років поспіль, навіть попри пандемію та повномасштабне вторгнення, вже стала втіленням потужності технологій у важкі часи.

З 27 по 29 вересня 2024 року найбільша англомовна технологічна конференція в Україні знову збере тисячі учасників, яких об’єднує любов до технологій. Станьте частиною надзвичайної події, де експерти галузі діляться інсайтами, народжуються інноваційні ідеї та стартапи. Приєднайтеся до нетворкінгу найвищого рівня на IT Arena, провідній техподії України.

 • 0

  Років

 • 0

  Учасники

 • 0+

  Кращих стартапів

 • 0

  Топових спікерів

 • 0

  Країна представлено

Програма

Заплануйте свій візит на IT Arena 2024

Забронювати квитки
img

Business Track

У 2023 році спікери Business Track зосередяться на останніх тенденціях індустрії, ринках, що розвиваються, та найновіших технологіях, що формують бізнес-ландшафт: Web 3.0, штучний інтелект, блокчейн тощо.

Переглянути
img

Tech Track

Спікери Tech Track зануряться у світ технологій, що дасть можливість учасникам розширити свої компетенції. Хочете обговорити останні тренди чи нові технології? На IT Arena експерти з різних галузей поділяться цінними інсайтами та інформацією з усіма, кого цікавить майбутнє технологій.

Переглянути
img

Product Track

Спікери Product Track зануряться у світ military tech: представники Міністерства цифрової трансформації та інших державних установ обговорять перспективи розробки мілтех-продуктів в Україні, роль технологій у сучасній війні та переваги, які вони дають на полі бою.

Переглянути
img

Startup Track

Ключовою частиною Startup Track є змагання українських стартапів – Startup Competition. На події відомі технологічні підприємці, інвестори та бізнес-ангели стануть свідками зародження революційних ідей та змагання стартапів.

Переглянути
ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА STARTUP COMPETITION ico

Спікери IT Arena 2023

Забронювй свій квиток на IT Arena 2024 вже сьогодні

Забронювати квитки

Афтерпаті

img

Tech Lounge

Tech Lounge – це ексклюзивна подія, на якій збираються засновники технологічних компаній та провідні експерти галузі для нетворкінгу, обговорення розвитку технологій, бізнес-кейсів та практик.

img

Networking Party

Під час Networking Party учасники, які цікавляться технологіями, зможуть обмінятися знаннями, зустріти потенційних партнерів та клієнтів та дізнаватися про тренди галузі.

img

Afterparty

Технологічні афтерпаті це ще одна можливість для нетворкінгу під час IT Arena 2023. Приєднуйтесь до цього афтерпаті, щоб поділитись інсайтами конференції та побудувати важливі бізнес-зв'язки.

Про нас говорять

 • Such fantastic presentations and panels at #itarena2022 addressing deep, impactful use and abuse of tech. My head is full and muddled with all the thoughts flowing through it.

  ico @ChrisChinch
  img
  img

  Had an amazing time at LvivITArena (east Europe’s biggest tech conference) speaking on how design drives future mobility experiences.

  ico @SebastianGier

  Lviv, and @LvivITArena, have been an absolute DELIGHT. What a lovely, lovely town and wonderful people.

  ico @StephanieAlys
 • Such fantastic presentations and panels at #itarena2022 addressing deep, impactful use and abuse of tech. My head is full and muddled with all the thoughts flowing through it.

  ico @ChrisChinch
 • Had an amazing time at LvivITArena (east Europe’s biggest tech conference) speaking on how design drives future mobility experiences.

  ico @SebastianGier
 • Lviv, and @LvivITArena, have been an absolute DELIGHT. What a lovely, lovely town and wonderful people.

  ico @StephanieAlys

ORGANIZER

Main Partners

Exclusive Partners

Gold Partners

Media Partners

Ми пишаємось партнерствами, які ми створили

Стати партнером

Безпека – наш головний пріоритет

У 2023 році IT Arena пройде в офлайн-форматі, тому забезпечення найвищого рівня безпеки для відвідувачів – це одне з ключових завдань для нас. Ми маємо досвід проведення офлайн-подій під час війни, адже торік IT Arena відбулась наживо. Крім інших заходів безпеки ми обрали найбезпечніші локації та обмежили кількість учасників.

Карта укриттів

Всі місця проведення IT Arena мають безпечні та надійні укриття. Ми розробили логістику для найбезпечнішого та найшвидшого переходу до укриттів та забезпечили чергування аварійних служб.

Посилення безпеки та аварійні служби на місці

На всіх майданчиках працюватимуть охоронці, а аварійні служби будуть доступні в усіх локаціях проведення заходу.

Співпраця з Повітряним командуванням “Захід”

З початку повномасштабного вторгнення ми модернізували систему ППО, яка захищає небо у 8 західних областях України та покращили її ефективність на 40%.

company emblem

Bio


Події: