IT Arena 2024

Вер 27 — Вер 29

Львів,
Україна

100

Днів

10

Годин

45

Хвилин

11

Секунд

IT Arena – це технологічна конференція, яка щороку об’єднує понад 5 000 підприємців, інноваторів та мислителів у Львові на три дні дискусій, бізнес-нетворкінгу та натхнення.

Перша IT Arena відбулась понад 10 років тому і з того часу подія незмінно визначає вектор розвитку ІТ-галузі в Україні. Щороку найбільша англомовна техконференція збирає у Львові палких прихильників технологічних інновацій з усього світу. У 2024 році розпочинається нове десятиліття IT Arena. Незважаючи на виклики, пов’язані з війною, подія незмінно пройде в останні вихідні вересня в історичному центрі Львова. Ми об’єднаємо експертів зі сфери технологій на три дні нетворкінгу, натхнення та бізнес-можливостей.

Приєднуйтесь до технологічних дискусій найвищого рівня, розширюйте мережу бізнес-контактів та спілкуйтесь з представниками технологічної спільноти на неформальних афтерпаті IT Arena, які відомі дружньою атмосферою. Цьогоріч подія зосередить увагу на нових можливостях для стартапів та місцевих компаній, розширивши свої масштаби у порівнянні з попередніми роками.

 • 0+

  Учасників

 • 0+

  Глобальних компаній

 • 0+

  Топових спікерів

 • 0+

  Кращих стартапів

 • 0+

  Країна представлено

Програма

Заплануйте свій візит на IT Arena 2024

Купити квиток
img

Business Track

Дізнавайтесь інсайти від топпідприємців, засновників компаній та представників уряду. Спікери розкажуть про стратегії створення успішних компаній та їхній розвиток. Досліджуйте сучасний бізнес-ландшафт та ключову роль передових технологій у його розвитку.

Переглянути
img

Tech Track

Видатні СТО, архітектори програмного забезпечення, ІТ-євангелісти та експерти об'єднають зусилля, щоб розкрити основні тенденції, що впливають на технологічну галузь. Отримайте практичні інсайти та професійні поради від спікерів щодо актуальних проблем у сфері.

Переглянути
img

Product Track

Від стратегії ринку до розробки продукту та інновацій: продуктовий трек об'єднає досвідчених менеджерів продуктів та успішних підприємців. Вони поділяться інсайтами щодо побудови стратегій, проведення дослідження користувачів, виходу на ринок та запуску продуктів.

Переглянути
img

Startup Track

У межах стартап-треку 100 амбіційних стартапів зможуть представити свої ідеї перед професійним журі та медіа. А для молодих підприємців трек стане платформою для обміну ідеями, пошуку партнерів та нових можливостей для зростання.

Переглянути
ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА STARTUP COMPETITION ico

Купити квиток на ІТ Арена 2024

Купити квиток

Афтерпаті

img

Tech Lounge

Tech Lounge – це ексклюзивна подія, на якій збираються засновники технологічних компаній та провідні експерти галузі для нетворкінгу, обговорення розвитку технологій, бізнес-кейсів та практик.

img

Networking Party

Під час Networking Party учасники, які цікавляться технологіями, зможуть обмінятися знаннями, зустріти потенційних партнерів та клієнтів та дізнаватися про тренди галузі.

img

Afterparty

Технологічні афтерпаті це ще одна можливість для нетворкінгу під час IT Arena 2024. Приєднуйтесь до цього афтерпаті, щоб поділитись інсайтами конференції та побудувати важливі бізнес-зв'язки.

Про нас говорять

 • The country’s tech sector continues to evolve, celebrating its achievements at its annual IT Arena conference.

  ico @Sifted
  img
  img

  Had an amazing time at LvivITArena (east Europe’s biggest tech conference) speaking on how design drives future mobility experiences.

  ico @SebastianGier

  Lviv, and @LvivITArena, have been an absolute DELIGHT. What a lovely, lovely town and wonderful people.

  ico @StephanieAlys
 • The country’s tech sector continues to evolve, celebrating its achievements at its annual IT Arena conference.

  ico @Sifted
 • Had an amazing time at LvivITArena (east Europe’s biggest tech conference) speaking on how design drives future mobility experiences.

  ico @SebastianGier
 • Lviv, and @LvivITArena, have been an absolute DELIGHT. What a lovely, lovely town and wonderful people.

  ico @StephanieAlys

ORGANIZER

Ми пишаємось партнерствами, які ми створили

Стати партнером

Безпека – наш головний пріоритет

Ми подбали про те, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки для відвідувачів IT Arena 2024. Враховуючи наш досвід у проведенні заходів під час пандемії та з початку повномасштабного вторгнення, ми вибрали найбезпечніші локації та впровадили різноманітні заходи безпеки, зокрема обмеження кількості учасників та забезпечення наявності укриттів на всіх місцях проведення.

Карта укриттів

Всі місця проведення IT Arena мають безпечні та надійні укриття. Ми розробили логістику для найбезпечнішого та найшвидшого переходу до укриттів та забезпечили чергування аварійних служб.

Посилення безпеки та аварійні служби на місці

На всіх майданчиках працюватимуть охоронці, а аварійні служби будуть доступні в усіх локаціях проведення заходу.

Співпраця з ПвК “Захід”

З початку повномасштабного вторгнення ми долучилися до модернізації ПвК “Захід”, яке захищає небо у 8 західних областях України та покращили ефективність на 40%. Під час події ми отримуємо найактуальнішу інформацію про загрози від ПВК “Захід”.

company emblem

Bio


Події: