10 найкращих українських стартапів представлять свої продукти в Лас-Вегасі

10 найкращих українських стартапів представлять свої продукти в Лас-Вегасі

Раніше цього місяця 10 українських IoT-стартапів були відібрані для участі в Українській експозиції Міжнародної виставки споживчої електроніки (CES) у Лас-Вегасі в січні 2018 року. Стартапи отримали підтримку галузевої асоціації UVCA та фонду WNISEF, що підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З цих 10 стартапів 3 учасники вже були представлені на IT Arena в попередні роки:

  • Senstone – Носимий пристрій на основі штучного інтелекту, який автоматично перетворює ваші голосові нотатки на текст і впорядковує їх для легкого доступу. Пристрій розроблений спеціально для ведення нотаток і використання на місці, в ситуаціях, коли не завжди зручно щось записувати. Senstone зібрав понад 300 000 доларів на Kickstarter, що в 6 разів перевищує початкову суму. На конкурсі стартапів, який відбувся на IT Arena 2017, Senstone переміг у категорії Best B2B, отримавши запрошення на Seedstars Ukraine національний фінал.
  • LaMetric – це підключений годинник, який показує час, погоду, новини, соціальні та цифрові показники, сповіщення розумного будинку в режимі реального часу. Продукт вже доступний на Amazon.

14573033_904377403025624_7153835383871326131_n

  • Kray Technologies – стартап зі штаб-квартирою в США з українським корінням. Продукт Kray Technologies – дрон, який запилює посіви, здатний обробляти 500 гектарів на день.

Інші українські стартапи, які поїдуть до Лас-Вегасу:

  • EIT Backpack – перший рюкзак зі світлодіодним екраном.

eitpack8

  • Kidslox – додаток, який дозволяє здійснювати батьківський контроль для мобільних телефонів і планшетів. 2-тижневий пробний період безкоштовний. Ви можете спробувати додаток тут.

  • Kwambio – виробнича платформа, що пропонує унікальні об’єкти мистецтва та дизайну, виготовлені на замовлення з кераміки та металу.

  • MMone – стартап розробив новий тренажер спеціально для використання з VR-гарнітурами. Він складається з нерухомої платформи з регульованими ніжками, основи (або “руки”), прикріплених спортивних сидінь, а також VR-окулярів або екрану. Система управління включає джойстик або інтерактивне колесо.

  • PassivDom – технологічна виробнича компанія. Компанія виробляє автономні модульні будинки, що самонавчаються, за допомогою 3D-друку. PassivDom використовує лише екологічно чисту сонячну енергію, а сам будинок виробляє електроенергію для всіх побутових приладів.

  • Agrieye – заснована в Україні компанія на базі штучного інтелекту має на меті змінити майбутнє землеробства. Agrieye шукає $3,5 млн для масштабування на американському ринку.

  • Discoperi – технологічний стартап, що пропонує систему контролю безпеки дорожнього руху зі штучним інтелектом під назвою EYE, яка має на меті врятувати 300 000 життів щороку та зменшити кількість ДТП на 25 %.

Більше того, Cubomania команда, що пропонує інтерактивні кубики для дітей, які також зайняли призове місце на конкурсі стартапів IT Arena 2017, перемогла в номінації “Глядацькі симпатії”.

Приємно бачити успіх цих хлопців. Щасти вам у Лас-Вегасі!команда, що пропонує інтерактивні кубики для дітей, які також зайняли призове місце на конкурсі стартапів IT Arena 2017, перемогла в номінації “Глядацькі симпатії”. Приємно бачити успіх цих хлопців. Щасти вам у Лас-Вегасі!

CES – це глобальна виставка споживчої електроніки та споживчих технологій, яка проходить щороку в січні в Лас-Вегасі, штат Невада. CES представляє понад 3900 компаній-експонентів, серед яких виробники, розробники та постачальники обладнання для споживчих технологій, контенту, систем доставки технологій тощо; конференц-програму з понад 300 конференц-сесій та понад 170 тис. відвідувачів зі 150 країн світу. CES 2018 відбудеться з 9 по 12 січня.

Фото: IT Arena, EITCES

Придбайте квиток Early Bird – заощаджуйте до 350$

Ticket - IT Arena