День
відкриття

День 1

Вер 27

ico

Перший день IT Arena розпочнеться із церемонії відкриття, виступу кіноут-спікера та двох нетворкінг-заходів – Tech Lounge та Networking Party

під час яких учасники зможуть поспілкуватися із кращими експертами технологічної галузі.

Розклад

08:30 - 9:45
Реєстрація
10:00 - 10:15
Церемонія відкриття
10:15 - 18:30
Виступи на локаціях
18:30 - 22:00
Tech Lounge event

Події дня

TBA
10:00

Церемонія відкриття

Відкриття IT Arena – це завжди найбільш очікувана частина конференції для учасників та організаторів, а в 2024 році подія планує піти ще далі. Цьогоріч, конференція перенесе відвідувачів у центр Львова, щоб згадати історію IT Arena за десять років проведення та зазирнути в майбутнє технологій. Впродовж наступних трьох днів, спікери IT Arena зосередяться на тому, як технології впливають на світ навколо нас, поділяться інсайтами про найновіші розробки, обговорять тренди, яких варто очікувати та можливості, які вони принесуть з собою.

Після церемонії відкриття, відбудеться виступ кіноут-спікера, що зарядить та надихне аудиторію. Церемонія відкриття доступна для власників квитків Standard, Senior, та Executive.

img
TBA
18:30 - 22:00

Tech Lounge

Tech Lounge – це нетворкінг-подія рівня Executive, що збере топ-менеджерів, підприємців, інвесторів та представників влади для спілкування та обміну контактами в спокійній атмосфері. На Tech Lounge ви зможете знайти нові контакти, зустріти партнерів, подискутувати на цікаві теми та встановити ділові зв’язки.

img
TBA
18:30 - 22:00

Networking Party

Після церемонії відкриття відвідувачі продовжать спілкування на нетворкінг-вечірці. Це подія, для людей, які хочуть поділитися своїм захопленням технологіями та знайти однодумців.
Нетворкінг-вечірка дозволить відвідувачам конференції спробувати місцеву кухню та якісні напої в жвавій атмосфері, та відчути справжню гостинність Львова. Подія доступна для власників квитків типів Standard, Senior та Executive.

Тільки квитки Executive
img

company emblem

Bio


Події: