Startup Track

ico

Startup Competition – найбільше та найавторитетніше змагання стартапів в Україні.

У 2024, ІТ Arena Startup Track вчергове стане центром зустрічі ІТ-підприємців, інвесторів та бізнес-ангелів з України та за кордону. Ми шукаємо інноваційні розробки та технологічні рішення, які визначатимуть майбутнє не лише України, а й всього світу. Станьте учасником Startup Competition, щоб залучити інвестиції, стати впізнаваними на ринку та масштабувати свій стартап.

Про трек

Технологічні ідеї не тільки змінюють наше життя, а й допомагають на полі бою. Минулоріч, крім загальної категорії, на Startup Track вперше запровадили спеціальну категорію оборонних технологій. Учасники представили готові рішення для допомоги військовим: дрони різного призначення, засоби для розмінування, прилади для виявлення ворожих об’єктів, засоби зв’язку для військових.

У 2024 ми ще більше посилюємо defense tech та cybersecurity-складові та очікуємо ще більше інвестицій. Команда журі, менторів та експертів Startup Competition – представники всесвітньо відомих фондів, компаній та стартапів. Реєструйтеся, щоб збільшити впізнаваність вашого стартапу, встановити цінні бізнес-зв’язки та знайти інвесторів. Приєднуйтесь як інвестори або бізнес-ангели, щоб першими дізнатися про перспективні проєкти та допомогти стартапам зростати швидше.

Не пропустіть можливість! Подавайте заявку до 6 червня 2024 року і приєднутейся до нас на IT Arena Startup Competition.

Подати заявку (Стартап) ico Подати заявку (Інвестор) ico

Таймлайн:

12 березня
Початок прийому заявок
6 червня
Закриття прийому заявок
20 червня
Оголошення півфіналістів
20 червня - 25 вересня
Онлайн-менторство та коучинг
1 вересня - 25 вересня
Mentorship madness online
26 вересня
Нетворкінг-подія для інвесторів та стартапів
27 вересня
Півфінал Startup Competition
28 вересня
Фінал Startup Competition та оголошення переможців

Призовий фонд ІТ Арена 2024

img

$60 000

Організатори

Дізнатися більше